Kontaktujte nás +421 948 091 081
Produkty šetrné k prírode aj ľuďom
Vyberte si svoj e-shop: čeština Česká republika slovenčina Slovensko

Vegmart – zdravie je u nás vždy na prvom mieste

Náš sortiment je bez živočíšnych zložiek a preto je ohľaduplný nielen k zvieratám, prírode ale aj nášmu zdraviu. Nájdete u nás širokú škálu vitamínových doplnkov, minerálov a rôznych prípravkov pre zlepšenie zdravia. Náš obchod vznikol v roku 2017 a aktuálne ponúkame desiatky doplnkov od značiek Veganicity (UK), Vegetology (UK), BetterYou (UK) a Organika (CA). Ponuku priebežne doplňujeme o ďalšie produkty, nové kategórie a svetoznáme značky. Pôsobíme v Slovenskej a Českej republike.

Posledné články

Vegánstvo, jód a kreténizmus ako diagnóza
Vegánstvo, jód a kreténizmus ako diagnóza
29. 4. 2020

Ešte v prvej polovici minulého storočia nebol endemický kretenizmus u detí ani na Slovensku ničím výnimočným. Dôvodom bol nedostatok niekoľkých mikrogramov jednej minerálnej látky - jódu.

Vápnik, mlieko a vegánstvo
Vápnik, mlieko a vegánstvo
24. 4. 2020

Vápnik je notoricky spájaný s mliečnymi produktami a preto nie je prekvapením, že je považovaný za živinu, ktorá môže vo vegánskej strave potenciálne chýbať.

Vegánstvo a vitamín B12 – správny výber a dávkovanie
Vegánstvo a vitamín B12 – správny výber a dávkovanie
31. 3. 2020
V druhom diely seriálu o živinách na vegánskej strave sa pozrieme na to, koľko vitamínu B12 by sme mali prijímať, či je to bezpečné a ako si správne vybrať výživový doplnok.