Bulldog Original Bambusový holiaci strojček + 2 náhradné hlavice

Bulldog Original Bambusový holiaci strojček + 2 náhradné hlavice

Originálny bambusový holiaci strojček, pre všetkých, ktorí uprednostňujú klasický typ holenia. Skvelá bezplastová alternatíva pre strojček na holenie, šetrný k prírode a vďaka piatim žiletkám aj k vašej pokožke.
Dostupnosť: Zostáva 5 ks
Výrobca:Bulldog
Kód produktu: 110uk001

Darček pri nákupe nad 70 € Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte zdarma

Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte 500 mg, 90 kapsúl
Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte 500 mg, 90 kapsúl
Skladom viac ako 5 ks
11,09 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Produkt je v súlade s filozofiou nulového odpadu, tzn. dá sa používať dlhodobo, je vyrobený z trvácnych materiálov a v prípade potreby, keď doslúži, dá sa efektívne recyklovať alebo kompostovať.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Bulldog Original Bambusový holiaci strojček + 2 náhradné hlaviceHolenie pre mužov anglickej značky Bulldog v sebe kombinuje to najdôležitejšie - funkčnosť, ekológiu, snahu o udržateľnosť a priaznivú cenu.

Ak patríte k mužom, ktorí skrátka nemajú radi zarastenú bradu či strnisko a uprednostňujú oholenie „na hladko’’, máme pre vás skvelú správu.

Tradičný holiaci strojček značky Bulldog, má všetko, čo potrebujete. Ergonomicky tvarovaná rukoväť z bambusu, pohyblivá kovová hlavica, precízny zastrihávač, päť čepieľok z kalenej ocele a zvlhčujúci prúžok s aloe vera vám poskytnú maximálne pohodlie pri holení.

V prípade opotrebenia žiletiek si kedykoľvek a veľmi jednoducho vymeníte kovovú hlavicu za náhradnú. Starú jednoducho separujete do kovového odpadu. Prípadnú výmenu bambusovej rukoväte zas zabezpečí unikátny zaisťovací uzáver.

A to nie je všetko.

Holiaci strojček Bulldog Original je iný ako obyčajné tradičné holiace strojčeky. Jeho výnimočnosť spočíva najmä v tom, že sa zameriava na ekologickú stránku produktu, t.j. znižovanie dopadu na životné prostredie (reduced a zero waste). Od bambusovej rukoväte, cez nechrómované kovové komponenty až po samotný obal na holiaci strojček, všetko je vytvorené z úplne recyklovateľného materiálu. Skvelá alternatíva pre jednorazové plastové holiace strojčeky.


Výhody produktu 

  • vysoká účinnosť - maximálne hladké a dôkladné oholenie od odborníkov v starostlivosti o pleť vďaka 5-tim čepieľkam z kalenej ocele, precíznemu zastrihávaču a výkyvnej hlavici, ktorá sa dokonale prispôsobí záhybom a nevynechá žiaden chĺpok
  • nedráždi pokožku - 5 čepieľok rovnomerne rozloží tlak, takže holenie takmer necítite. Prúžok z aloe vera zabezpečí jemnosť a pohodlie pri holení a dodá vašej pleti potrebnú hydratáciu.
  • jednoduchá manipulácia - vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti sa holiaci strojček dobre drží v ruke a ľahko sa s ním manipuluje
  • k šetrné k prírode - ekologická alternatíva pre jednorazový plastový holiaci strojček ,100% recyklovateľné, zero waste, obal aj s potlačou sú úplne recyklovateľné a kovové žiletky stačí jednoducho vhodiť do kovového odpadu
  • ohľaduplný k zvieratám - „cruelty free’’, produkt nebol testovaný na zvieratách
  • ekonomické riešenie - stačí meniť iba náhradné hlavice, sú pomerne lacné

Holiaci strojček Bulldog Original poskytuje kvalitné oholenie všetkým gentlemanom. Na jeho vytvorení sa podieľali odborníci v starostlivosti o pleť, a preto ponúka všetko, čo k maximálne hladkému oholeniu potrebujete. Navyše je tento holiaci strojček 100% vegan, cruelty free a zero waste.


O značke Bulldog 

Značka Bulldog vznikla v roku 2005. Jej zakladateľ, Simon Duffy, sa rozhodol zaplniť dieru na vegánskom trhu s produktmi zameranými na starostlivosť o pleť pre mužov. Všetky výrobky sú vegánskeho pôvodu, bez kompromisov v zložení, cenovo dostupné aj bežným mužom pre každodenné použitie. V roku 2016 prešiel podnik pod koncern Edgewell, ktorý zastrešuje značky ako Wilkinson, Carefree, o.b. a ďalšie. Všetky výrobky tejto značky sú čisto vegánske, neobsahujú žiadne mikročastice či syntetické vône ani umelé farbivá. Navyše sú certifikované ako Cruelty Free International, čo znamená, že neboli testované na zvieratách.


Použitie 

Holiaci strojček Bulldog Original sa vďaka svojej ergonimicky tvarovanej rukoväti a bambusovému materiálu pohodlne drží v ruke a umožňuje jednoduchú manipuláciu. Na oblasť, ktorú chcete oholiť naneste gél, prípadne penu na holenie a krátkymi ťahmi proti smeru rastu chĺpkov ohoľte. Pohyblivá kovová hlavica sa prispôsobí záhybom a poskytne tak dokonale hladké oholenie. Rovnako kvalitné oholenie po každom použití dosiahnete pravidelnou výmenou kovových hlavíc.


Materiál produktu 

Holiaci strojček tvorí bambusová rukoväť a kovová hlavica bez pochrómovania. Hlavicu tvorí päť čepieľok z kalenej ocele a zvlhčujúci prúžok s aloe vera. Skvelá varianta pre jednorazové holiace strojčeky, kompletne bez plastu. Samozrejme vegan.


Obsah balenia 

  • holiaci bambusový strojček Bulldog Original s kovovou hlavicou s piatimi oceľovými čepieľkami z kalenej ocele
  • náhradná hlavica na holenie Bulldog Original

Tak, ako jednoducho otvoríte toto balenie, tak jednoducho ho aj zrecyklujete. Je vytvorené z čisto recyklovateľného materiálu. V našom e-shope nájdete aj balenie štyroch kusov náhradných hlavíc na holenie Bulldog original.

Odporúčame používať spolu s ostatnými výrobkami Bulldog v starostlivosti o pleť pre mužov.


Upozornenie 

Výmenné hlavice možno jednoducho recyklovať, stačí vhodiť do kovového odpadu.


Doplňujúce informácie

Značka:Bulldog
Zaradenie:kozmetika
Obsah balenia:holiaci strojček s bambusovou rukoväťou a kovovou hlavicou 1x náhradná hlavica na holenie
Vhodné pre:dospelých
Certifikáty:Cruelty-Free International
Materiál balenia:papierová krabička
Originálny názov:Bulldog Original Bamboo Razor

Bulldog

Značka Bulldog vznikla v roku 2005. Jej zakladateľ, Simon Duffy, sa rozhodol zaplniť dieru na vegánskom trhu s produktmi zameranými na starostlivosť o pleť pre mužov.

Všetky výrobky sú vegánskeho pôvodu, bez kompromisov v zložení, cenovo dostupné aj bežným mužom pre každodenné použitie.

V roku 2016 prešiel podnik pod koncern Edgewell, ktorý zastrešuje značky ako Wilkinson, Carefree, o.b. a ďalšie. Všetky výrobky tejto značky sú čisto vegánske, neobsahujú žiadne mikročastice či syntetické vône a umelé farbivá. Navyše sú certifikované Cruelty Free International (HCS), čo znamená, že neboli testované na zvieratách.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú