Aktívne uhlie - pleťová maska a bielenie zubov 40g (zvýhodnené 3-balenie)

Čistá a prirodná alternatíva na bielenie zubov a tvorbu pleťových masiek.

          

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

15,73 € s DPH

13,11 € bez DPH

-30%

22,47 €  s DPH

namiesto 22,47 €

BENEFITY:
- Získavané z trvalo udržatelného zdroja z tvrdého bukového a topoľového dreva z USA.
-
Cruelty-free, čisté bez pridania plnív.

- Bezpečné na vnútorné použitie.

Organika Activated Charcoal Powder je prírodný produkt na všestranné použitie, je cruelty-free a z trvalo udržateľného zdroja. Môže byť zmiešané s vodou a použíte ako maska ​​na tvár alebo nanesené zubnou kefkou na zuby pre rýchle a účinné bielenie. Keďže je bezpečné aj na vnútorné použitie, môžete aktívne uhlie použiť v nápojoch alebo pri pečení.

Aktivované uhlie spoločnosti Organika je ošetrené kyslíkom, aby sa rozšírila veľkosť pórov uhlíka, čo vytvára väčšiu plochu povrchu, ktorá zachytáva viac toxínov - proces označovaný ako "aktivácia".

Tradične aktívne uhlie ako zložka sa používa v medicíne od roku 1500. Aktivované uhlie (Carbon) je bezpečný a účinný spôsob, ako zachytiť a likvidovať toxíny z tela prirodzene. Pomocou procesu nazývaného "adsorpcia" lekárski odborníci používajú uhlie po stáročia na liečbu rôznych ochorení, od otravy, liečenia rán a detoxikácie komplexného tráviaceho traktu.

ZLOŽENIE: Aktivované uhlie z dreva buka lesného (Fagus sylvatica)

SPÔSOB POUŽITIA:
Hlboko čistiaca maska: 1. Zmiešajte jednu čajovú lyžičku prášku s jednou polievkovou lyžicou vody a vytvorte tenkú pastu v malej nádobe. 2. Aplikujte rovnomerne na tvár. 3. Nechajte schnúť po dobu 10 minút, než úplne uschne. 4. Umyte teplou vodou. Potom tvár umyte čistiacim prostriedkom ako obvykle.
Bieliace pasta: 1. Zmiešajte 1/2 čajovej lyžičky prášku s pár kvapkami vody a vytvorte hustú pastu v malej nádobke. 2. Čistite zuby po dobu jednej až dvoch minút. 3. Ústa dobre vypláchnite vodou. Potom vyčistite zuby zubnou pastou ako obvykle.

UPOZORNENIE: Zabráňte kontaktu s očami. Pokiaľ dôjde k podráždeniu, prestaňte ho používať. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené na vnútorné použitie. Dátum trvanlivosti uvedený na obale.

NEOBSAHUJE: Mliečne produkty, vajcia, umelé konzervačné látky, farbivá, kvasnice, umelé sladidlá, pšenicu alebo lepok. 100% rastlinný produkt.

BALENIE OBSAHUJE: 40 gramov ACTIVATED CHARCOAL POWDER
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (1)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop