Fair Squared Menštruačný kalíšok z prírodného latexu s látkovým sáčkom, "M"

Fair Squared Menštruačný kalíšok z prírodného latexu s látkovým sáčkom, "M"

Dostupnosť: Skladom viac ako 5 ks
Výrobca:Fair Squared
Kód produktu: 121uk009/m
18,71 €
ks

Fair Squared Menštruačný kalíšok z prírodného latexu s látkovým sáčkom

Fair Squared Menštruačný kalíšok z prírodného latexu s látkovým sáčkom

K výrobe kalíška bol použitý prírodný latex, ktorý bol vypestovaný na Srí Lanke za férových podmienok nielen pre pracovníkov, ale aj pre životné prostredie. Predstavuje zdravú alternatívu namiesto klasických menštruačných potrieb, ktoré sú často bielené chlórom a narúšajú tak intímne ženské prostredie. Kalíšok môžete používať opakovane. Stačí ho len na začiatku a na konci menštruácie vyvariť. Na rozdiel od vložiek a tampónov menštruačná krv neabsorbuje, ale zhromažďuje ju.

Poskytuje dlhší ochranu, pretože dokáže zadržať viac než trojnásobné množstvo menštruačnej tekutiny než bežný tampón. Kalíšok môžete používať po celý čas menštruácie nehľadiac na to, či je krvácanie silné alebo slabé. Jednoducho z neho krv vylejete, vypláchnete a môžete znovu aplikovať. Akonáhle sa ho naučíte zavádzať, nebudete o ňom ani vedieť. Je veľmi mäkký a nikde netlačí. Ku kalíška je tiež pribalený látkový vrecúško, v ktorom ho môžete uchovávať. Veľkosť M je vhodná skôr pre ženy, ktoré ešte nerodili.

Pred prvým a každým ďalším použitím sterilizujte varom vo vode po dobu 10 minút.

Tipy na použitie

  • Veľkosť "S" má objem 8 ml, je vysoký 6,1 cm a jeho priemer je 3,8 cm. - Odporúča sa pre ženy s veľmi ľahkou menštruáciou.
  • Veľkosť "M" má objem 13 ml, je vysoký 6,65 cm a má jeho priemer je 4,1 cm. - Odporúča sa pre ženy s ľahkou menštruáciou a / alebo s nízkou polohou krčka maternice.
  • Veľkosť "L" má objem 16 ml, je vysokáý 6,95 cm a má jeho priemer je 4,4 cm. - Odporúča sa pre ženy s ľahkou alebo strednou menštruaciou.
  • Veľkosť "XL" má objem 20 ml, je vysoký 7,2 cm a jeho priemer je 4,7 cm. - Odporúča sa pre ženy so strednou alebo silnou menštruaciou.

www.fairrubber.org

Firma s jednoduchou filozofiou: FAIR, KVALITA, ORGANIC, VEGAN + netestované.

Partner projektu Fairtrade, Fair Rubber, FSC, Natrum, Vegan Society. Extrémny dôraz na minimalizáciu negatívnej stopy na prírode, ľuďoch a zvieratách.

Tu nemáme čo iného povedať. Len to, že sme pyšní, že môžeme ponúkať výrobky tejto značky.

  

Fair Squared

Text o značke Fair Squared bude čoskoro doplnený.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú