Frosch Ekologický WC blok - Levanduľa, 42 g

Frosch Ekologický WC blok - Levanduľa, 42 g

Levanduľový eko WC blok pre udržanie stálej hygienickej čistoty a sviežosti vašej toalety, s vešiakom zo 100% recyklovaného plastu.
Dostupnosť: Skladom viac ako 5 ks
Výrobca:Frosch
Min. trvanlivosť:16. 8. 2025
Kód produktu: 164de025
3,47 €
ks
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Ekologický WC blok - Levanduľa, 42 g

Väčšina čistiacich prostriedkov a drogérie, ktoré v domácnosti pravidelne používame, obsahuje agresívne čistiace zložky a rôzne iné, zdraviu i prírode škodlivé látky. Iste ste si neraz všimli začervenaných vysušených rúk, či boľavej hlavy alebo pálivého pocitu v nose, po použití niektorého z týchto konvenčných prípravkov počas upratovania. Následky si dlhodobo odnáša nielen vaše zdravie, ale aj životné prostredie, kam sa splachovaním a oplachovaním tieto toxíny pravideľne dostávajú.

Našťastie, dnes už existuje mnoho ekologických, šetrných, no rovnako efektívnych alternatív, ktoré sú bezpečné pre ľudské zdravie aj pre prírodu. Jednou z nich je aj drogéria od nemeckej značky Frosch, s dlhoročnou tradíciou na trhu. Vyrábajú overenú, kvalitnú a ekologickú drogériu do domácnosti, ocenenú viacerími certifikátmi, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a výberom tej správnej drogérie, môžete k zmene prispieť aj vy.

Ekologický WC blok Frosch so sladkou vôňou levandule, sa postará o udržanie dlhodobej sviežosti bez nepríjemných pachov a hygienickej čistoty vašej toalety. Pri každom spláchnutí sa vytvorí pena, ktorá predchádza vytváraniu usadenín vodného kameňa. Účinná sila BIO wc bloku Frosch, je založená na báze prírodných aktívnych látok z obnoviteľných zdrojov, ktoré nepredstavujú nebezpečenstvo pre vodné organizmy. Držiak wc bloku je vyrobený zo 100% reckylovaného a znovurecyklovateľného plastu.

Hygienická čistota domácnosti bez chémie, udržateľným spôsobom, je možná aj vďaka jednoduchosti a profesionalite značky Frosch.

 

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah WC blokov Frosch, neobsahuje mikroplasty ani žiadne živočíšne zložky av prírode sa ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov.

Prečo si vybrať Frosch Ekologický WC blok a produkty značky Frosch ?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • je 100% vegan, bez ropných derivátov a spoľahlivo sa postará o udržanie stálej čistoty a sviežosti vašej toalety, bez účasti agresívnych toxických chemických látok

Použitie

WC blok umiestnite priamo pod splachovací kruh na okraj toalety. Pre optimálne zachytenie, WC blok zatlačte. Použitý plastový úchyt zrecyklujte.

Zloženie

sodium sulfate (síran sodný), sodium chloride (chlorid sodný), sodium lauryl sulfate (laurylsulfát sodný), sodium c14-16 olefin sulfonate (soľ sulfátu sodného), aqua (voda), peg sodium dodecylbenzenesulfonate (povrchovo aktívna soľ), cocamidopropyl betaine (kokoamidopropyl betaín), sodium toluenesulfonate (toluénsulfonát sodný), parfum, linalool, hexyl cinnamal (hexylcinnamaldehyd)

Obsah balenia

  • 42 g levanduľového eko wc bloku

Upozornenie

Spotrebujte do 36 mesiacov od dátumu výroby.

Po použití prosím obal zrecyklujte.

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Upratovanie ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch.


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:42 g levanduľového eko wc bloku
Vhodné pre:
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast/obal
Originálny názov:Frosch EKO WC blok Levandule (42g)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú