Náramky

Náramky na ruku vyrobené z korku sú skvelým módnym doplnkom ku každému outfitu. Na každodenné nosenie i špeciálnu udalosť. Náramky sú vyrobené z prírodného materiálu - korku, veľmi príjemného na dotyk, takže je veľmi pravdepodobné, že tieto náramky si proste zamilujete na prvé vyskúšanie. 

Korok je mimoriadne pružný, odolný a ľahký materiál, takže o trvácnosť náramkov sa báť určite nemusíte. Korková tkanina, z ktorej sú náramky vyrobené je odolná voči vode, prachu, oderom a dokonca i škvrnám, pričom jej údržba je mimoriadne jednoduchá. Náramok stačí občas pretrieť vlhkou handričkou. 

Korok, je navyše veľmi ekologický materiál. Ide o čisto prírodnú a obnoviteľnú surovinu. Viac o korku a jeho úžasných vlastnostiach si môžete prečítať TU

V našej ponuke nájdete tak štýlové náramky na ruku, ktorými môžete potešiť seba či svojich blízkych, napríklad Vegan pánskym náramkom dvojitým, dostupným vo viacerych farbách s odlišným vzorom, alebo hrubším, Vegan pánskym náramkom štvoritým, taktiež dostupným vo viacerych farbách (modrej, sivej, čiernej). 

Všetky náramky v našej ponuke sú vyrobené eticky, z udržateľného a obnoviteľného korku, vhodné aj pre vegánov.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 1 produktov z celkom 1

Vegan pánsky náramok Nautical

Korkový náramok Nautical sa dokonale prispôsobí vášmu životnému štýlu. Je vyrobený z korkovej šnúry z dubových stromov organickým…
Zostáva 1 ks
12,00 €