Pánske crossbody tašky

Milujete prírodné materiály a radi sa obliekate štýlovo? Máme pre vás originálny, trendy módny doplnok - korkové pánske crossbody tašky, ktoré svojim jedinečným prevedením zaujmú hneď na prvý pohľad. 

Milujeme prírodu a milujeme korok. Nie len pre jeho výnimočné vlastnosti, nádhernú farbu a unikátny vzor, ale tiež preto, že je 100% obnoviteľný

Korková tkanina, z ktorej sú pánske crossbody tašky vytvorené, je dokonale pružný a vysokoodolný prírodný materiál, odolný voči vode, prachu, škvrnám i oderom. 

Korok je mimoriadne trvanlivý, takže pánska crossbody taška vám bude slúžiť naozaj dlho. 

Všetky tašky sú 100% vegan, vyrobené s láskou, eticky, s ohľadom na prírodu a zdroje. 

Urobte sebe alebo svojim blízkym radosť s praktickou Vegan pánskou crossbody taškou, do ktorej sa zmestia všetky potrebné veci ako peňaženka, mobil či okuliare. Táto štýlová pánska crossbody taška z korku, vás určite milo prekvapí svojou ľahkosťou a originálnym dizajnom. 

Kvalitná pánska crossbody taška z korku môže byť skvelým darčekom a jej kúpou navyše prispievate k zdravej planéte a lepšej budúcnosti. Pretože udržateľná móda je budúcnosť.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 1 produktov z celkom 1

Vegan pánska crossbody taška

Prírodná korková crossbody taška pre mužov, do ktorej sa zmestia všetky každodenné predmety, ako sú mobilný telefón, peňaženka,…
Zostáva 1 ks
30,00 €