Pánske remienky na hodinky

Túžia vaše hodinky po zmene? Skúste zmeniť ich remienok. Náhradné remienky na hodinky z udržateľného korku sú skvelou voľbou pre vás! 

Korkový remienok na hodinky je mäkký,veľmi príjemný na dotyk, tiež je výnimočne ľahký, ale zároveň aj mimoriadne odolný. 

Korok je prírodný materiál, odolný voči vode, prachu, oderom i škvrnám. Taktiež je veľmi pružný a 100% obnoviteľný. Tento „super-materiál“ je jednou z ciest k udržateľnej móde budúcnosti. Viac o korku a jeho úžasných vlastnostiach si môžete prečítať TU

Všetky pánske hodinkové remienky v našej ponuke sú eticky vyrobené, udržateľné, vhodné aj pre vegánov. Korkové remienky na hodinky sú skvelou alternatívou ku klasickým koženým remienkom - bez zbytočného utrpenia nevinných zvierat. 

Z našej ponuky vyberáme napríklad trendy Vegan hodinkový remienok pánsky s dĺžkou 20 cm, ktorý u nás nájdete hneď v troch elegantných farbách - čiernej, hnedej a tmavomodrej.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 1 produktov z celkom 1

Vegan hodinkový remienok pánsky

Elegantný a klasický remienok vyrobený z korku. Tento 100% vegánsky remienok je ideálnou voľbou ako doplnok k vašim hodinkám. …
Zostáva 1 ks
12,00 €