Sloboda zvierat

Sloboda zvierat

Sloboda zvierat je občianske združenie na ochranu zvierat. Okrem záchrany zvierat a prevádzky útulkov, vzdelávame verejnosť a pracujeme na zmenách legislatívy. Naším cieľom je zlepšiť ochranu zvierat na Slovensku a v EÚ.
Dostupnosť: Skladom viac ako 5 ks
Kód produktu: 198xx018
ks

Sloboda zvierat

SLOBODA ZVIERAT je celoslovenská organizácia pre ochranu zvierat, ktorá pracuje formou kampaní, zmeny legislatívy, výchovy, osvety a priamou záchranou zvierat v útulkoch pre zvieratá.

Našim cieľom je zastaviť krutosti na zvieratách a presadzovať zdravé spolunažívanie ľudí a zvierat.

Sloboda zvierat je dobrovoľná, nezisková organizácia pre ochranu zvierat, združujúca ľudí sympatizujúcich s jej myšlienkami.

Denne zachraňujeme zvieratá v uliciach, kanáloch, vyhodené, stratené, týrané. V útulku im poskytujeme strechu nad hlavou, liečime ich, kŕmime. Dávame im lásku, starostlivosť a cieľom je nájsť im pôvodný, alebo nový domov. Prešetrujeme prípady týraní, prevádzkujeme linku tiesňového volania 16 187.

Za dverami kancelárií sa odohráva každodenný maratón - oslovujeme kompetentných, riešime právne kauzy, dokumentujeme týrania. Spolupracujeme s odborníkmi, vedcami, spolupracujeme so zahraničnými organizáciami. Aktívne lobujeme, komunikujeme so samosprávami a štátnou správou. Sme členmi viacerých európskych koalícií.

Naším cieľom nie je iba zvieratám pomáhať, ale aj týraniu predchádzať. Preto organizujeme množstvo kampaní, ktorých cieľom je upozorniť verejnosť na utrpenie zvierat. Rovnako sa snažíme vplývať na kompetentných. Pripravujeme akcie, pochody, demonštrácie, informačné stánky. Spolupracujeme s masmédiami, vydávame tlačové materiály a komunikujeme s verejnosťou. Vzdelávame deti a mládež. Organizujeme prednášky, exkurzie a projekty zamerané na ochranu zvierat a prírody.

Aj keď je týranie na dennom poriadku, verejnosť nevie, že z našich daní máme platených štátnych inšpektorov ochrany zvierat. Zákon na ochranu zvierat tak platí len na papieri. Páchatelia krutostí nie sú dostatočne postihovaní.  Preto je tu linka proti krutosti, ktorá slúži na pomoc týraným, zraneným, zanedbaným a na živote ohrozeným zvieratám.

Webové stránky

Facebook

Vždy vyberte do své objednávky jeden projekt, na který pošleme 5 Kč / 0,2 € z Vaší objednávky.

Text o značke bude čoskoro doplnený.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú