Slovenská vegánska spoločnosť

Slovenská vegánska spoločnosť

Propagácia vegánstva a priblíženie rastlinného stravovania verejnosti.
Dostupnosť: Skladom viac ako 5 ks
Kód produktu: 198xx013
ks

Slovenská vegánska spoločnosť

Slovenská vegánska spoločnosť vznikla ako občianske združenie 16. júna 2016 za účelom propagácie rastlinnej vegánskej stravy a jej benefitov. Cieľom nášho združenia je poskytovať širokej verejnosti informácie týkajúce sa vegánskeho životného štýlu prostredníctvom organizácie rôznych osvetových podujatí (prednášky, premietania, diskusie), informačných a edukačných materiálov či ukážok vegánskej gastronómie.

Hlavným poslaním nášho združenia je ukázať, že vegánsky životný štýl má mnohé etické, ekologické, ale aj zdravotné aspekty. Usilujeme sa v slovenskej spoločnosti vybudovať zdravé povedomie o tomto štýle života a stravovania, aby tak bolo všeobecne známe, pochopené a ľahko dostupné vo všetkých oblastiach života, podobne ako je tomu aj v iných európskych krajinách.

Za všetkými našimi činnosťami a projektami stoja aktívni členovia a dobrovoľníci, ktorí nielen že poskytujú združeniu vlastné znalosti a zručnosti, ale mu pomáhajú vo svojom voľnom čase a bez nároku na finančnú odmenu. Práve takouto dobrovoľnou činnosťou pomáhajú nielen nášmu združeniu, ale predovšetkým ľuďom po celom Slovensku, ktorí sa o vegánstve chcú či potrebujú dozvedieť viac.

Webové stránky

Facebook

Vždy vyberte do své objednávky jeden projekt, na který pošleme 5 Kč / 0,2 € z Vaší objednávky.

Text o značke bude čoskoro doplnený.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú