Spirulina - superpotravina, bohatý zdroj vitamínov a železa 1000mg, 90 tabliet

Spirulina - superpotravina, bohatý zdroj vitamínov a železa 1000mg, 90 tabliet

Spirulina je známa ako prírodný "Multi-vitamín" a zároveň živinami preplnená superpotravina. Okrem iného pomáha znižovať príznaky alergickej nádchy, ako je upchatý nos, hlieny, kýchanie a svrbenie nosa.

          

Dostupnosť: Dočasne nedostupné
Výrobca:Organika
Kód produktu: 143ca015
Produkt je aktuálne nedostupný a nie je možné ho zakúpiť.
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Prirodzene, žiaden z našich produktov neobsahuje mliečne zložky, nakoľko sú všetky naše produkty vegánske.
V zložení produktu sa nenachádza lepok.
V zložení produktu sa nenachádza sója.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Obal produktu je recyklovateľný.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Spirulina - superpotravina, bohatý zdroj vitamínov a železa 1000mg, 90 tabliet

Benefity:
- Pomáha zmierniť príznaky alergickej nádchy.
- Zdroj železa pre lepšie zdravie krvi.
- Poskytuje bielkoviny, ktoré pomáhajú opraviť svalové tkanivo a vytvárať protilátky.
- Posilňuje imunitnú funkciu.
- Bohatý zdroj základných vitamínov, minerálov a aminokyselín.

K dispozícii v praktickej tablete pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť užívaniu prášku.

Spirulina je jedlá jednobunková forma modrozelených rias, ktorá na svete rastie už viac ako 3,5 miliardy rokov. Už po stáročia sa používala ako výživový doplnok po celom svete a počas aztéckej civilizácie sa tradične začlenila do mexických menu.

Považuje sa za kompletnú potravinu. Spirulina sa pestuje v alkalickej vode v krytých sladkovodných bazénoch. Vďaka tomu je ju ľahké pestovať a zberať, považuje sa za mimoriadne udržateľný zdroj potravy.

Spirulina má jeden z najvyšších obsahov rastlinných bielkovín na porciu na svete a veľmi vysokú koncentráciou biologicky dostupného železa. Je tiež zdrojom všetkých nevyhnutných aminokyselín.

Spirulina je známa tiež tým, že pomáha znižovať príznaky alergickej nádchy. Obsahuje beta-karotén, ktorý pomáha udržiavať zdravé očí a nočné videnie. Jej to silný detoxikant vďaka vysokému obsahu chlorofylu a tiež je plná vitamínov, minerálov a enzýmov.

Keďže je tak bohatá na železo a bielkoviny, pomáha pri výrobe červených krviniek a pri opravách svalov v tele. Vysoký obsah bielkovín môže tiež pomôcť stabilizovať hladinu cukru v krvi, ak sa užíva medzi jedlami. Pretože je plná esenciálnych mastných kyselín, spirulina môže pomôcť aj pri regulácii hladín cholesterolu.

Prírodovední lekári odporúčajú spirulínu na rôzne stavy, vrátane rekonvalescencie, hypoglykémie, vysokého cholesterolu, chemickej alebo kovovej toxicity, rakoviny, podvýživy a malabsorpcie.

Spirulina spoločnosti Organika je dôsledne skúmaná pre najvyššiu čistotu a kvalitu, aby spĺňala naše štandardy. Je pestovaná v regióne Mongolska. Táto oblasť má jedno z najčistejších ovzduší na svete. Miesto je jedinečné tým, že je bezpečné pred pesticídmi, používa ochrannu fóliu na zastavenie vstupu baktérií a nečistôt do bazénov a neobsahhuje ťažké kovy. Produkt sa extrahuje z hlbokých vodných nádrží takmer 400 metrov pod zemou. To zabezpečuje, že extrahované riasy sú nekontaminované, ako iné zdroje, ktoré sú známe tým, že obsahujú ťažké kovy. Výrobok sa vyrába s certifikátmi: ISO, HACCP, Kosher, Organic a CMP facility. Naše testovanie sa vykonáva tak, aby sme nielen splnili, ale prekročili normy Health Canada. Naše testovanie toxínov rias zahŕňa mikrocystíny, BMAA, benzopyrén, pesticídy a aflatoxíny.

ÚČINNÁ LÁTKA – JEDNA TABLETA OBSAHUJE:  Spirulina platensis (celá rastlina) 1000mg

POMOCNÉ LÁTKY: Kyselina stearová, kroskarmelóza, oxid kremičitý, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, hydroxypropylcelulóza.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE – (ÚSTNE) IBA DOSPELÍ: 1 tabletu 3x denne s pohárom vody.

UPOZORNENIE: Poraďte sa s lekárom, ak máte autoimunitné poruchy, fenylketonúriu, alebo symptómy pretrvávajú alebo sa zhoršujú. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dátum trvanlivosti uvedený na obale.

NEOBSAHUJE: Mliečne produkty, vajcia, umelé konzervačné látky, farbivá, kvasnice, umelé sladidlá, pšenicu, sóju, lepok alebo kukuricu ani GMO zložky. 100% rastlinný produkt.

BALENIE OBSAHUJE: 90 tabliet Spirulina 1000mg

VÝROBCA: ORGANIKA, Health Products Inc. Richmond, BC, Canada V745E5 www.organika.com

Organika

Text o značke Organika bude čoskoro doplnený.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú