Znížená cena SUPER OPC-7  

SUPER OPC 7 - komplex antioxidantov pre silnejšiu imunitu

SUPER OPC-7 je kombinácia 7 rôznych antioxidantov.
BENEFITY:

  • Kombinácia vitamínu C, extraktu zo zeleného čaju, extraktu zo semien hrozna a iných antioxidantov pomáha predchádzať oxidačnému poškodeniu pokožky, vlasov, svalových tkanív a orgánov.
  • Veľmi silný zdroj antioxidantov na podporu imunity.
  • Termogénne látky, ako je zelený čajový extrakt, pomáhajú podporovať zdravý úbytok hmotnosti, zatiaľ čo vitamín C pomáha zlepšovať metabolizmus makroživín a hojenie rán.
       

Viac detailov

10,15 € s DPH

8,46 € bez DPH

-30%

14,50 €  s DPH

Super OPC-7 je kompletný antioxidačný balík, ktorý obsahuje 7 rôznych extraktov s jedinečnými výhodami.

Vitamín C pomáha zlepšovať metabolizmus makroživín pre lepšiu absorpciu a je nevyhnutný pre produkciu kolagénu pre mladistvú a zdravú pokožku. Extrakt zeleného čaju pôsobí ako termogénna látka pre zlepšenie úbytku hmotnosti. Okrem týchto obsahuje Super OPC-7 ešte aj extrakty z hroznového jadierka, z Viniča hroznorodého, čučoriedok, Citrusových bioflavonoidov a z kôry Morskej borovice.

Štúdie preukázali, že suplementácia čučoriedky pomáha znižovať kľúčové zápalové cytokíny, ako TNF-a a IFN-y, a tie pomáhajú znížiť zápal po celej koži, v cievach a mozgu.

ÚČINNÁ LÁTKA – JEDNA KAPSULA OBSAHUJE: Výťažok z hroznových semien (Vitis vinifera L.) 50 mg (štandardizované s obsahom 95% oligomérnych proantokyanidinov (OPC)), vitamín C (kyselina L- askorbová) 50 mg, výťažok z červeného vína (Vitis vinifera) (ovocie) 10 mg ( štandardizované s obsahom 30% polyfenolov), extrakt zo zeleného čajového listu (Camellia sinensis) 10 mg (štandardizované s obsahom 90% polyfenolov a 60% katechínov), citrusové bioflavonoidy (z ovocnej kôry Citrus sinensis) 10 mg, výťažok z kôry borovice prímorskej (Pinus pinaster) 5 mg (štandardizované s obsahom 90% oligomérnych proantokyanidinov (OPC)), výťažok z čučoriedky (Vaccinium myrtillus) 5 mg (štandardizované s obsahom 25% antokyanozidy).

POMOCNÉ LÁTKY: Múka z hnedej ryže, prírodný hroznový prášok - aróma, stearan horečnatý, maltodextrín, hypromelóza / pululan (vegánska kapsule).

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE – (ÚSTNE) IBA DOSPELÍ: 1 kapsulu 3x denne s jedlom a pohárom vody.

DOBA POUŽÍVANIA: Ak chcete používať viac ako 6 týždňov, poraďte sa s lekárom.

UPOZORNENIE: Pred používaním sa poraďte s lekárom, ak užívate warfarín, ak máte problémy s pečeňou alebo sa objavili príznaky ťažkostí s pečeňou, ak trpíte autoimunitným ochorením, ak máte nedostatok železa, prechádzate ak chemoterapiou, ak užívate akékoľvek lieky na predpis; lieky proti zrážanlivosti krvi ako aspirín, lieky na riedenie krvi, hypoglykemické lieky alebo lieky na hypertenziu, ak máte cukrovku alebo hypertenziu. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dátum trvanlivosti uvedený na obale.

NEOBSAHUJE: Mliečne produkty, vajcia, umelé konzervačné látky, farbivá, kvasnice, umelé sladidlá, pšenicu ani lepok. 100% rastlinný produkt.

BALENIE OBSAHUJE: 120 vegánskych kapsúl SUPER OPC-7Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (18)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop