Vitashine™ Vitamin D3 v spreji (1000iu)

vtshnspr

Vitashine je celosvetovo jediný Vitamín D3 z rastlinného zdroja, ktorý je registrovaný u Vegan a Vegetarian Society. Vitashine v spreji je ideálny pre deti a jednotlivcov, ktorí nemajú radi tablety.

  • Vitamín D3 z rastlinného zdroja
  • Orálny sprej 1000iu
  • Registrované u Vegan a Vegetarian society
  • 1 streknutie obsahuje 200iu (5 mcg), ktoré umožňuje flexibilné dávky
  • 150 streknutí na fľašu (5 denne = dávka 1000iu = mesačné balenie)
  • Môže sa vstreknuť priamo do úst, alebo nastriekať na jedlo

Viac detailov

10,69 € s DPH

8,91 € bez DPH

Množstevné zľavy

Množstvo zľava Ušetríte
3 16% viac ako 5,13 €

Doplnky Vitashine obsahujú exkluzívny 100% vegánsky a vegetariánsky vitamín D3 (cholekalciferol). Vegetology spolupracovali s nezávislými odbornými laboratóriami vrátane Stirlingovej univerzity (svetoznámymi odborníkmi v oblasti lipidovej analýzy) s cieľom potvrdiť ich výskum.

Vitamín D3 - Silná a aktívna forma vitamínu D

Vitamín D3 (cholekalciferol) je forma vitamínu D produkovaná telom po vystavení slnečnému žiareniu. Bežné vegetariánske doplnky vitamínu D sú s vitamínom D2 (Ergocalciferol), ktorý je derivátom ergosterolu a nie je produkovaný rastlinami alebo stavovcami. Pokračujú diskusie o tom, či D2 ponúka v organizme ekvivalentnú účinnosť ako D3, pričom väčšina vedeckej obce naznačuje, že vitamín D3 je lepší. Po preskúmaní obrovského množstva publikovaného výskumu je záverom výrobcu, že vitamín D3 (cholekalciferol) je najlepšou formou vitamínu D pre telo. Vitashine je registrovaný v niekoľkých svetových organizáciách vrátane Vegan a Vegetarian society. Tento doplnok vitamínu D3 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú zvýšiť príjem vitamínu D bez konzumácie rybích olejov.

Nádherný svet lišajníkov

Teraz existuje alternatíva k potravinovým doplnkom z rybieho tuku pre tých, ktorí sa stravujú vegánskou alebo vegetariánskou stravou. Exkluzívny vegánsky vitamín D3 (cholekalciferol) pochádza zo špeciálneho organického rastlinného zdroja s názvom Lišajník. Lišajníky sú malé, jedinečné rastlinné druhy pozostávajúce zo symbiotického spojenia huby s riasami. To im dáva jedinečné vlastnosti, ako je prežitie v extrémnych klimatických podmienkach, schopnosť rásť a hromadiť zmysluplné množstvo užitočných živín, vrátane vitamínu D3! Existuje mnoho rôznych druhov lišajníkov a výrobca pracuje so starostlivo vybraným kmeňom, ktorý preukázal, že obsahuje vitamín D3. To robí základ pre dokonalé doplnenie vitamínu D. Vegánsky a vegetariánsky vitamín D3 je alternatíva k živočíšnym doplnkom, ako je olej z tresčej pečene.

Skvelý pre deti

Vitashine™ vegánsky vitamín D3 v spreji je skvelý pre deti a pre každého, kto nemá rád tabletky. Stačí nastriekať priamo do úst alebo na jedlo. Tiež je dobrý pre domácich miláčikov, jednoducho nastriekajte na ich večeru.

Benefity:

Nedostatok Vitamínu D3 je spojený s veľkým počtom ochorení. Výskumy však ukazujú mnohé výhody vrátane dobrej minerálnej hustoty kosti a všeobecného zdravia kostí.
Ak chcete zvýšiť hladinu vitamínu D, známe prínosy vitamínu D3 zahŕňajú:

  • Udržiavanie zdravých kostí, zubov a svalových funkcií

  • Normálna funkcia imunitného systému

  • Normálne hladiny vápnika v krvi

  • Nové výskumy sa pravidelne uverejňujú s novými zisteniami, ktoré sa pravidelne uvádzajú v médiách.

Množstvo na počet porcií:
Vitamín D3 (5 streknutí)  25μg  (1000iu) 500% *ODD

Vitamín D3 (1 streknutie) 5μg    (200iu)  100% *ODD 

Vitashine™ Vitamin D3 v spreji (1000iu) obsahuje: Diglyceridy z kokosových mastných kyselín, cholekalciferol, D-alfa tokoferol.

*ODD = Odporúčaná denná dávka. 

Odporúčané dávkovanie: 1 až 5 streknutí denne. (Neprekračujte odporúčaný denný príjem). 

Bezpečnostné upozornenie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. 

Obsah balenia: 20ml/150 streknutí Vitashine™ Vitaminu D3 v spreji (1000iu)

Výrobca: Vegetology, 50-72 Gauntley Street, Nottingham NG7 5HF, UK

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (5)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop