Znížená cena Spirulina - bohatý zdroj vitamínov a železa 1000mg 90 tabliet (zvýhodnené 3-balenie)  

Spirulina - bohatý zdroj vitamínov a železa 1000mg 90 tabliet (zvýhodnené 3-balenie)

Spirulina je známa ako prírodný "Multi-vitamín" a zároveň živinami preplnená superpotravina. 

  • Vynikajúci zdroj rastlinných bielkovín, železa a antioxidantov
  • Bohatý zdroj esenciálnych vitamínov, minerálov a aminokyselín
  • Vysoký obsah vitamínov B1, B2 a B3
  • Zdroj esenciálnych mastných kyselín
  • Pomáha zmierňovať príznaky alergickej nádchy
  • Podporuje zdravie očí a videnie pri slabom svetle s beta-karoténom
  • Pochádza zo sladkovodných bazénov v nedotknutej vnútrozemskej časti Mongolska
  • Testované na všetky toxíny z rias, ťažké kovy a mikrocystíny

Zvýhodnené 3-balenie obsahuje 3x Spirulina - bohatý zdroj vitamínov a železa 1000mg 90 tabliet.

          

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

28,48 € s DPH

23,73 € bez DPH

-30%

40,68 €  s DPH

namiesto 48,60 €

Benefity:
- Pomáha zmierniť príznaky alergickej nádchy.
- Zdroj železa pre lepšie zdravie krvi.
- Poskytuje bielkoviny, ktoré pomáhajú opraviť svalové tkanivo a vytvárať protilátky.
- Posilňuje imunitnú funkciu.
- Bohatý zdroj základných vitamínov, minerálov a aminokyselín.

K dispozícii v praktickej tablete pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť užívaniu prášku.Spirulina je jedlá jednobunková forma modrozelených rias, ktorá na svete rastie už viac ako 3,5 miliardy rokov. Už po stáročia sa používala ako výživový doplnok po celom svete a počas aztéckej civilizácie sa tradične začlenila do mexických menu.Považuje sa za kompletnú potravinu. Spirulina sa pestuje v alkalickej vode v krytých sladkovodných bazénoch. Vďaka tomu je ju ľahké pestovať a zberať, považuje sa za mimoriadne udržateľný zdroj potravy.Spirulina má jeden z najvyšších obsahov rastlinných bielkovín na porciu na svete a veľmi vysokú koncentráciou biologicky dostupného železa. Je tiež zdrojom všetkých nevyhnutných aminokyselín.

Spirulina je známa tiež tým, že pomáha znižovať príznaky alergickej nádchy. Obsahuje beta-karotén, ktorý pomáha udržiavať zdravé očí a nočné videnie. Jej to silný detoxikant vďaka vysokému obsahu chlorofylu a tiež je plná vitamínov, minerálov a enzýmov.Keďže je tak bohatá na železo a bielkoviny, pomáha pri výrobe červených krviniek a pri opravách svalov v tele. Vysoký obsah bielkovín môže tiež pomôcť stabilizovať hladinu cukru v krvi, ak sa užíva medzi jedlami. Pretože je plná esenciálnych mastných kyselín, spirulina môže pomôcť aj pri regulácii hladín cholesterolu.Prírodovední lekári odporúčajú spirulínu na rôzne stavy, vrátane rekonvalescencie, hypoglykémie, vysokého cholesterolu, chemickej alebo kovovej toxicity, rakoviny, podvýživy a malabsorpcie.

Spirulina spoločnosti Organika je dôsledne skúmaná pre najvyššiu čistotu a kvalitu, aby spĺňala naše štandardy. Je pestovaná v regióne Mongolska. Táto oblasť má jedno z najčistejších ovzduší na svete. Miesto je jedinečné tým, že je bezpečné pred pesticídmi, používa ochrannu fóliu na zastavenie vstupu baktérií a nečistôt do bazénov a neobsahhuje ťažké kovy. Produkt sa extrahuje z hlbokých vodných nádrží takmer 400 metrov pod zemou. To zabezpečuje, že extrahované riasy sú nekontaminované, ako iné zdroje, ktoré sú známe tým, že obsahujú ťažké kovy. Výrobok sa vyrába s certifikátmi: ISO, HACCP, Kosher, Organic a CMP facility. Naše testovanie sa vykonáva tak, aby sme nielen splnili, ale prekročili normy Health Canada. Naše testovanie toxínov rias zahŕňa mikrocystíny, BMAA, benzopyrén, pesticídy a aflatoxíny.ÚČINNÁ LÁTKA – JEDNA TABLETA OBSAHUJE:  Spirulina platensis (celá rastlina) 1000mgPOMOCNÉ LÁTKY: Kyselina stearová, kroskarmelóza, oxid kremičitý, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, hydroxypropylcelulóza.ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE – (ÚSTNE) IBA DOSPELÍ: 1 tabletu 3x denne s pohárom vody.UPOZORNENIE: Poraďte sa s lekárom, ak máte autoimunitné poruchy, fenylketonúriu, alebo symptómy pretrvávajú alebo sa zhoršujú. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dátum trvanlivosti uvedený na obale.NEOBSAHUJE: Mliečne produkty, vajcia, umelé konzervačné látky, farbivá, kvasnice, umelé sladidlá, pšenicu, sóju, lepok alebo kukuricu ani GMO zložky. 100% rastlinný produkt.BALENIE OBSAHUJE: 3 x 90 tabliet Spirulina 1000mg
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (24)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop