Megadophilus - 1.25 miliárd Lactobacillus Acidophilus 60 kapsúl

Vegánsky prípravok s 1,25 miliardami baktérií Lactobacillus Acidophilus v kapsule bez želatíny. Megadophilus poskytuje priateľskú črevnú flóru, ktorá pomáha udržať zdravie čriev a správne trávenie.

Viac detailov

9,99 € s DPH

8,33 € bez DPH

Prínosné baktérie, ktoré nielen pomáhajú tráveniu potravy, ale tiež zohrávajú úlohu pri fungovaní imunitného systému, produkcii vitamínov B a mastných kyselín. 
Toto vysoko silné zloženie poskytuje 1,25 miliardy bezmliečnych organizmov Lactobacillus Acidophilus vo forme kapsúl bez želatíny.

Aktívne zložky na jednu kapsulu:
 Lactobacillus Acidophilus koncentrát 185,7mg (poskytuje 1,25 miliárd životaschopných organizmov Lactobacillus Acidophilus)
Iné zložky: , Vcap™ (kapsula z rastlinnej celulózy – farba obalu. Oxid titaničitý a červený oxid železa), oxid kremičitý, stearát horečnatý.

Doporučené dávkovanie: 1-2 kapsuly denne spolu s jedlom a stravou s nízkym obsahom droždia a cukru. (Neprekračujte odporúčaný denný príjem).

Bezpečnostné upozornenie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste - najlepšie nie v kúpeľni alebo chladničke. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Obsah balenia: 60 vegánskych kapsúl Megadophilus.

Hmotnosť: 44g.

Výrobca: Veganicity, Polegate East Sussex, BN26 6QH.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (9)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop