B12 1200µg v spreji (Methylcobalamin) 25ml

Rýchly a účinný spôsob zvýšenia hladíny vitamínu B12.
Denná dávka vitamínu B12 v spreji s chrómom a extraktom zo zeleného čaju, ktorá pomáha znižovať únavu a vyčerpanosť.

Neobsahuje: Mliečne produkty, alkohol, umelé farbivá alebo arómy, pšenicu, lepok a sóju. 100% rastlinný produkt.


Viac detailov

12,49 € s DPH

10,41 € bez DPH

BetterYou™ Boost B12 v spreji je účinnou pomôckou pre normálne psychologické funkcie. Odborne namiešaný s cieľom zvýšiť hladinu energie.

Špeciálne formulovaný aby sa absorboval priamo do krvného obehu a vynechal tak tráviaci systém. Drobné kvapky sa v ústach absorbujú rýchlo a poskytujú tak účinnú alternatívu k tabletám alebo kapsulám.

• Obsahuje 1200μgvitamínu B12
• Pohodlná a vedecky overená alternatíva k tabletám
• Bez obsahu stimulantov, obsahuje prírodný vitamín B12, zelený čaj a chróm
• Formulované pre moderný, stresujúci životný štýl
• Ideálný pre vegetariánov, vegánov a ľudí trpiacich chudokrvnosťou

Každá dávka (4 streknutia) poskytuje 1200μg vitamínu B12 spolu s 40μg chrómu a 0,5mg extraktu zo zeleného čaju so skvelou marhuľovou príchuťou.

Vitamín B12 prispieva k zdravým červeným krvinkám, redukuje únavu a vyčerpanosť a tiež zabezpečuje normálny metabolizmus homocysteínu.

Prečo používať Boost B12 orálny sprej?

BetterYou Boost B12 je vysoko účinná a prirodzená forma vitamínu B12 v orálnom sprej, ktorá účinne a pohodlne dodáva tento potrebný vitamín. B12 pomáha telu znížiť nával únavy a zvýšiť hladinu koncentrácie, ako aj prispieť k normálnemu metabolizmu homocysteínu.

Boost B12 obsahuje biologicky dostupnú formu vitamínu B12-metylkobalamínu, ktorá je prirodzene aktívna forma v ľudskom metabolizme. Pri streknutí na bukálne membrány (vnútorne časti líc) sa vitamín absorbuje priamo do krvného obehu.

Chróm sa používa na vyrovnanie hladiny cukru v krvi a tiež na zníženie únavy a vyčerpanosti.

Pri sprejovej forme sa vyhýbame nadmernému spoliehaniu sa na náš tráviaci systém. Molekula vitamínu B12 je veľká a pre telo môže byť ťažké ju absorbovať, najmä pre tých, ktorí majú problém s malabsorpciou.

Ako fungujú intraorálne spreje od BetterYou?

Každý streknutie vytvára oblak mikrokvapôčok, ktorý preniká do mäkkého tkaniva vnútornej lícnej strany a dodáva základné živiny priamo do krvného obehu. Mikro-emulgované na optimálnu veľkosť kvapiek, zabezpečuje účinnú absorpciu a pohodlie v porovnaní s ďalšími doplnkami vitamínu B12.

Aktívne zložky v každej dennej dávke obsahujú (4 spreje): Vitamín B12 1200μg (metylkobalamín) (48000% *ODD), chróm 40 μg (chlorid chrómu) (100% *ODD), zelený čajový extrakt 0,5 mg.

Iné zložky: Voda, xylitol, prírodná marhuľová príchuť, kyselina citrónová, konzervačná látka: sorbán draselný.

*ODD = Odporúčaná denná dávka. 

Odporúčané dávkovanie: Opatrne streknite do úst alebo na vnútornú časť líc. Užívajte 4 streknutia denne alebo podľa pokynov vášho lekára. U detí nad 1 rok užívajte polovičnú dávku (2 streknutia).
Nie je potreba užívať s jedlom ani vodou a môže sa užívať kedykoľvek počas dňa. Všetky 4 streknutia je možné užiť naraz alebo rozložiť v priebehu dňa, tak ako je pre vás najpohodlnejšie.
Vhodné aj počas tehotenstva a dojčenia. Pre deti vo veku do 12 rokov, znížte dávkovanie na polovicu, pretože ich denná potreba príjmu živín je nižšia ako pri dospelých.
Pred každým použitím dobre premiešajte. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. (Neprekračujte odporúčaný príjem).

Bezpečnostné upozornenie: Skladujte pri izbovej teplote a mimo priameho slnečného žiarenia. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Obsah balenia: 25ml Boost Vitamínu B12 v orálnom spreji. 40 denných dávok (1 dávka = 4 streknutia).


Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (14)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop