Mega Multi Probiotic - 20 miliárd prospešných baktérií 30 kapsúl

Vegánsky prípravok, ktorý poskytuje 20 miliárd priateľských baktérií, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie čriev a podporujú správne trávenie.


Viac detailov

29,34 € s DPH

24,45 € bez DPH

Mega Multi Probiotic poskytuje 20 miliárd životaschopných organizmov, v piatich rôznych kmeňoch (Bifido Bacterium Bifidum, Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Bulgaricus, Lactobacillus Helveticus a Streptococus Thermophilus), pomáha udržiavať zdravé trávenie, imunitný systém a celkové blaho. S pridaným prebiotikom FOS (Inulin) je to všestranný produkt s vynikajúcimi účinkami na naše trávenie.Aktívne zložky na jednu kapsulu:
 

Probiotický premix 500mg [ktorý poskytuje 20 miliárd životaschopných organizmov:
Bifido Bacterium Bifidum 4 miliardy,
Lactobacillus Acidophilus 4 miliardy,
Lactobacillus Bulgaricus 4 miliardy,
Lactobacillus Helveticus 4 miliardy,
Streptococus Thermophilus 4 miliardy],
FOS (fruktooligosacharidy) 50mg

Iné zložky: Vcap™ (kapsula z rastlinnej celulózy – farba obalu. Oxid titaničitý a červený oxid železa), stearát horečnatý, oxid kremičitý. Doporučené dávkovanie: 1-2 kapsuly denne spolu s jedlom a stravou s nízkym obsahom droždia a cukru. (Neprekračujte odporúčaný denný príjem).Bezpečnostné upozornenie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste - najlepšie nie v kúpeľni alebo chladničke. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.Obsah balenia: 30 vegánskych kapsúl Mega Multi Probiotic - 20 miliárd prospešných baktérií.Hmotnosť: 45g.Výrobca: Veganicity, Polegate East Sussex, BN26 6QH.Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop