Serrapeptáza 80.000iu

Proteolytický ( rozpúšťajúci bielkoviny) enzýmový prípravok s 80 000iu serrapeptázy v kapsule bez želatíny. Serrapeptáza je proteolytický enzým so silnými vlastnosťami. Populárna pre uzdravenie jazvového tkaniva, ako aj pre udržanie kardiovaskulárneho a tráviaceho zdravia. Tieto imunologicky aktívne enzýmy sa používajú vo veľkej miere v celej Európe a Ázii. 

Viac detailov

19,33 € s DPH

16,11 € bez DPH

Serrapeptáza je proteolytický (rozpúšťajúci bielkoviny) enzým, ktorý sa používa na riešenie všetkých druhov zdravotných problémov. Je to silný antioxidant s protizápalovými vlastnosťami, ktorý je výborný pre zdravé trávenie a správne hojenie jazvového tkaniva, najmä po operácii. 
Serrapeptáza má schopnosť prežiť v tráviacom trakte a zostáva aktívna počas cirkulácie v tele, takže nemusí byť entericky potiahnutá.

Aktívne zložky na jednu kapsulu:
 Serratiopeptidáza 32mg [ktorá poskytuje: serrapeptázu 80 000iu]
Iné zložky: Vcap™ (kapsula z rastlinnej celulózy – farba obalu. Oxid titaničitý a červený oxid železa), fosforečnan vápenatý, stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Doporučené dávkovanie: 1-3 kapsuly denne spolu s jedlom. (Neprekračujte odporúčaný denný príjem).

Bezpečnostné upozornenie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste - najlepšie nie v kúpeľni alebo chladničke. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Obsah balenia: 60 vegánskych kapsúl Serrapeptase.

Hmotnosť: 44g.

Výrobca: Veganicity, Polegate East Sussex, BN26 6QH.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop