Inositol (Myo-Inositol)  

Inozitol (Myo-Inositol) 500mg 90 kapsúl

Dôležita zložka fosfolipidov, inozitol môže pomôcť pri regulácii bunkovej odpovede na zdravé fungovanie tela. Inozitol sa podieľa na zvyšovaní citlivosti na inzulín v rôznych tkanivách, čo zlepšuje metabolickú a ovulačnú funkciu.

  • Je známe, že zvyšuje produkciu serotonínu v mozgu.

  • Podporuje plodnosť žien

  • Zohráva úlohu v pečeni pri účinnom spracovaní tukov, ako aj vo fungovaní svalov a nervov.


      

Viac detailov

12,99 € s DPH

10,83 € bez DPH

Dôležita zložka fosfolipidov, inozitol môže pomôcť pri regulácii bunkovej odpovede na zdravé fungovanie tela. Inozitol sa podieľa na zvyšovaní citlivosti na inzulín v rôznych tkanivách, čo zlepšuje metabolickú a ovulačnú funkciu.DOPORUČENÉ POUŽITIE A ÚČEL:
Ako dôležitá zložka fosfolipidov, inositol môže pomôcť pri regulácii odozvy buniek, čo je súčasť zdravých telesných funkcií. Inozitol sa podieľa na zvyšovaní citlivosti na inzulín v rôznych tkanivách, napomáha zlepšiť metabolické a ovulačné funkcie. Podporuje ženskú plodnosť.

ÚČINNÁ LÁTKA - JEDNA VEGÁNSKE KAPSULA OBSAHUJE: Inozitol (Myo-inositol) 500 mg

POMOCNÉ LÁTKY: Stearan horečnatý (rastlinný zdroj bez GMO), mikrokryštalická celulóza, pululan / hypromelóza (vegánska kapsule).

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE - (ústne) LEN DOSPELÍ: 1 kapsula denne.

DOBA POUŽITIE: Pri dlhodobom používaní (viac ako 3 týždne) sa poraďte s lekárom.

UPOZORNENIE: Ak sa vyskytne nevoľnosť, únava, bolesť hlavy alebo závrat, prerušte užívanie. poraďte sa s lekárom, ak máte bipolárnu poruchu, ak užívate ľubovník bodkovaný alebo minerály. Nepoužívajte, ak užívate selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu (SSRI), alebo ak máte nedostatok vápnika, železa alebo zinku. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dátum trvanlivosti uvedený na obale.

NEOBSAHUJE: Mliečne produkty, vajcia, umelé konzervačné látky, farbivá, kvasnice, umelé sladidlá, pšenicu, sóju, lepok ani zložky GMO. 100% rastlinný produkt.

BALENIE OBSAHUJE: 90 vegánskych kapsúl INOSITOL (MYO-INOSITOL)Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (29)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop