Zľavnený tovar

Doplnky výživy Počet produktov v kategórii: 93

Všetky nami ponúkané doplnky výživy sú vhodné aj pre Vegánov. 

Antioxidanty, vitamíny, minerály, imunita, detox, dojčenie, energia, pamäť, kosti, kĺby, tráviaca sústava, zrak, úprava hmotnosti, zdravie srdca, ženské zdravie, super- potraviny...

Podkategórie

 • Antioxidanty a imunita

  Náš imunitný systém

  je jednou z najdôležitejších oblastí nášho tela. Udržuje nás v strehu v boji proti nepríjemným okolitým vplyvom, ktoré nás obklopujú každý deň. 
  Je rozumné, aby sme sa uistili, že máme čo najlepšiu imunitu, tým, že zabezpečíme dobrý denný príjem antioxidantov - živín, ktoré pomáhajú nášmu telu bojovať proti jeho protivníkom.

 • B vitamíny

  Vitamín B

  Pomáha udržiavať normálnu hladinu energie, nervový systém, psychologické funkcie a imunitný systém. Znižuje únavu a vyčerpanie, rovnako je dôležitý pri tehotenstve alebo vegánskom stravovaní. Tu sú všetky 100% čisto rastlinného pôvodu.

 • D vitamíny

  Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika, čo je základom pre zdravý vývoj zubov a kostí. Takisto pomáha udržať primerané hladiny vápnika a fosforu v krvi a ďalšie. Nedostatok tohto vitamínu môže viesť k mäknutiu kostí a krivici a iným.

 • Detox

  Žijeme zdravým životným štýlom, ale častokrát je dobré dať si detox. V tejto kategórií sa nachádzajú produkty, ktoré pomôžu detoxizovať náš organizmus.

 • Dojčenie a laktácia

  Podpora tvorby materského mlieka počas dojčenia. Bezlepkové produkty 100% rastlinného pôvodu, vyrobené zo starostlivo kontrolovaných surovín, bez sladidiel, farbív, konzervačných látok, emulgátorov a aditív. Vyrobené vo vegánskej kvalite.

 • Energia

  Užívajte si život naplno...

  Hektické tempo moderného života, všetko sa musí urobiť ihneď a toto tempo vás môže vyčerpať, ak nedáte svojmu telu potrebnú podporu.

  Produkty sú navrhnuté tak, aby ste sa uistili, že máte energiu a vitalitu počas celého dňa.

 • Kosti a kĺby

  Vaše kosti a kĺby sú potrebné k tomu aby ste si mohli naplno užívať život. Pokiaľ nebudú v najlepšom zdravotnom stave, nebudete môcť robiť všetky obľúbene aktivity. Pomáhajte udržiavať Vaše kĺby pohyblivé a pružné a kosti s väzmi silné a zdravé.

 • Mužské zdravie

  Všetky výrobky v tejto kategorií boli špeciálne vybrané pre zdravie mužov.
  Zvyčajne považované za niečo, čo ovplyvňuje starších mužov, avšak práve to ako sa o seba staráte v mladšom veku môže mať najväčší vplyv.
  Udržujte sa zdravý nielen teraz ale aj do budúcna s produktmi navrhnutými iba pre mužov.

 • Pamäť a nálada

  Pohoda na nezaplatenie :)

  Všetky tieto produkty sú vybrané tak, aby Vám poskytli skvelú podporu po celý deň a na konci náročného dňa Vám pomôžu zrelaxovať. Udržujte si pozornosť a dobrú pamäť.

 • Superfoods

  Vynikajúci spôsob ako primať všetky dôležité látky pre život v tej najprirodzenejšej forme.

  Pomáhajú zvyšovať úroveň energie, detoxikovať telo a napomáhajú zažívaciemu systému.

  Superfoods (suprepotraviny)sú bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny a ďalšie makroživiny.

 • Všeobecné zdravie

  Na posilnenie zdravia alebo podporu liečby.

  Doplňte svoj zdravý životný štýl s doplnkovou výživou ako je veľmi populárny Multi Vitamín & Minerál, alebo Pivovarské kvasnice, ktoré sú fantastický prírodný zdroj vitamínov B a chrómu. Výnimočný sortiment výrobkov pre Vaše každodenné použitie.

 • Tráviaca sústava

  Váš tráviaci systém je kľúčovým hráčom vo vašom celkovom zdraví. Je zodpovedný za to, aby sa čo najviac živín absorbovalo z jedla, ktoré jete. Nezdravý tráviaci systém môže mať vplyv na viacero iných zdanlivo nesúvisiacich oblastí zdravia, takže je veľmi dôležité, aby trávenie fungovalo správne. Tento výber tráviacich enzýmov, prospešných baktérií a iných produktov Vám s tým môže pomôcť.

 • Zdravie srdca

  Výživa pre srdce a cievy.

  Vaše srdce je najdôležitejší orgán, ktorý máte, udržiavanie správneho pulzovania by malo byť na prvom mieste vo vašom zozname priorít v oblasti zdravia. Okrem primeranej zdravej výživy je dobré zaradiť aj prospešné výživové doplnky. Nech sa páči vyberte si :)

 • Zrak

  Podľa starého príslovia "oči sú oknom do duše". So zodpovednosťou, ktorá v nich spočíva by ste sa mali ubezpečiť, že sú v 100% stave. Ako si však udržať zdravé oči a dobrý zrak ? Vybrané výživové doplnky vám môžu pomôcť k udržaniu dobrého zraku a zdravia očí.

 • Ženské zdravie

  Krása ide ruka v ruke so zdravím.

  Študentka, tehotná alebo dojčiaca mamička, pracujúca matka alebo stará mama ? Máme pre vás najdôležitejšie produkty pre zdravie žien v každom veku. Všetky sú samozrejme 100% prírodné.

 • Úprava hmotnosti

  Ak sa snažíte schudnúť, alebo dodržujete striktnú diétu môže byť zložité zabezpečiť prísun všetkých dôležitých živín, ktoré vaše telo potrebuje. Dbajte na pravidelný a pestrý prísun potrebných živín aby vaše telo nehladovalo.

Zobrazených 1 - 12 z 93 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 93 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop