Dámske opasky

Hľadáte štýlový dámsky opasok praktických rozmerov, ktorý je nielen funkčný, ale tiež využiteľný na viacero spôsobov? Dámsky opasok vhodný do riflí, nohavíc, k šatám či sukniam? Vyskúšajte ekologický dámsky opasok z udržateľného korku - skvelý doplnok ku každému outfitu. 


Dámsky korkový opasok pre prirodzenú krásu a štýl každej ženy

Dámske opasky sú vyrobené z udržateľného korku - 100% obnoviteľného prírodného materiálu s výnimočnými vlastnosťami. Korková tkanina je maximálne pružná, odolná voči oderom, prachu, vode i škrvnám a navyše je mimoriadne ľahká. Viac o vlastnostiach korku, jeho využití a metódach zberu si môžete prečítať TU.

Vďaka netypickému vzoru a farbe korku sú dámske opasky z neho originálne a trendy, nádherne podčiarknu prirodzenú krásu každej ženy. Dámske korkové opasky neobsahujú žiadne živočíšne zložky a sú vhodné pre vegánov a vegetariánov. 

Z našej ponuky vyskúšajte napr. elegantný Vegan dámsky opasok natural, v prírodnej farbe korku, ktorý skvele doplní každý outfit. Dámsky korkový opasok je vhodný na každodenné nosenie aj na výnimočné udalosti. 

Kvalitný dámsky opasok z korku môže byť tiež skvelý darček a jeho kúpou prispievate k zdravej planéte a lepšej budúcnosti. Pretože udržateľná móda je budúcnosť.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 1 produktov z celkom 1

Vegan dámsky opasok natural, brass (6011)

Elegantný a silný prírodný korkový opasok, ktorý dodá vášmu outfitu dokonalý detail. Má 6 dierok pre lepšie nastavenie. Ekologi…
Dočasne nedostupné
24,00 €