Peračníky, púzdra

Hľadáte ľahučký peračník praktických rozmerov s originálnym vzhľadom, ktorý sa hodí do každej kabelky či ruksaku? Malý študentský peračník, ktorý veľa vydrží a spoľahlivo uschová vaše písacie potreby? 

V našej ponuke nájdete ekologické peračníky a púzdra vyrobené z obnoviteľného prírodného materiálu - udržateľného korku. Korok je výnimočný prírodný materiál. Výrobky z neho sú mimoriadne ľahké, pružné, hebké na dotyk, no zároveň aj veľmi trvanlivé a odolné (voči vode, prachu, oderom i škvrnám). Viac o korku a jeho úžasných vlastnostiach si môžete prečítať TU.

Všetky peračníky a púzdra v našej ponuke sú vyrobené eticky, sú udržateľné a sú vhodné aj pre vegánov. Sú skvelou alternatívou ku koženým peračníkom či púzdram, bez zbytočného utrpenia nevinných zvierat. 

Odporúčame vám napríklad praktický Vegan peračník s potlačou, ktorý nájdete v našej ponuke v mnohých farebných verziách a vzoroch, takže si určite vyberú páni aj dámy. Ženské oko i srdce zaručene poteší napríklad roztomilá potlač motýľov, vážok či romantických kvetín. Peračník je plne recyklovateľný, ideálny do školy, kancelárie, alebo na univerzitu.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 1 produktov z celkom 1
Vegan peračník s potlačou

Vegan peračník s potlačou

Peračník vyrobený z recyklovateľného korku, ideálny do školy, kancelárie, alebo na univerzitu. Unikátny korkový výrobok, ktorý …
Zostáva 3 ks
5,50 €