Peračníky, púzdra

Hľadáte ľahučký peračník praktických rozmerov s originálnym vzhľadom, ktorý sa hodí do každej kabelky či ruksaku? Malý študentský peračník, ktorý veľa vydrží a spoľahlivo uschová vaše písacie potreby? 

V našej ponuke nájdete ekologické peračníky a púzdra vyrobené z obnoviteľného prírodného materiálu - udržateľného korku. Korok je výnimočný prírodný materiál. Výrobky z neho sú mimoriadne ľahké, pružné, hebké na dotyk, no zároveň aj veľmi trvanlivé a odolné (voči vode, prachu, oderom i škvrnám). Viac o korku a jeho úžasných vlastnostiach si môžete prečítať TU.

Všetky peračníky a púzdra v našej ponuke sú vyrobené eticky, sú udržateľné a sú vhodné aj pre vegánov. Sú skvelou alternatívou ku koženým peračníkom či púzdram, bez zbytočného utrpenia nevinných zvierat. 

Odporúčame vám napríklad praktický Vegan peračník s potlačou, ktorý nájdete v našej ponuke v mnohých farebných verziách a vzoroch, takže si určite vyberú páni aj dámy. Ženské oko i srdce zaručene poteší napríklad roztomilá potlač motýľov, vážok či romantických kvetín. Peračník je plne recyklovateľný, ideálny do školy, kancelárie, alebo na univerzitu.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Váš výber momentálne neobsahuje žiadne produkty.

Čo ďalej?

  • Filtrovali ste? Zadaným podmienkam nevyhovuje žiadny produkt.
  • Zabudli ste presný názov produktu? Tak si prezrite celú kategóriu pomocou menu vľavo.
  • Má to fungovať a nefunguje? Skontrolujte si, že ste správne zadali URL adresu.
  • Stratili ste sa? Vráťte sa na hlavní stránku a pozrite novinky a zľavy.
  • Potrebujete poradiť? Využite náš kontaktný formulár, radi vám pomôžeme.