Prívesky, kľúčenky

Hľadáte drobnosť, s ktorou urobíte radosť svojej priateľke, kamarátke, sestre, kolegyni alebo sebe? Vyskúšajte nadčasové vegan kľúčenky z prírodných materiálov z našej ponuky. 

Všetky prívesky a kľúčenky sú vyrobené z udržateľného korku - čisto prírodného a 100% obnoviteľného materiálu. Korok je výnimočný nielen svojou farbou a vzorom, ale najmä svojimi vlastnosťami. Korok je ultraľahký, pružný, trvanlivý a mimoriadne odolný - voči oderom, vode, prachu či škvrnám. Viac o korku a jeho skvelých vlastnostiach si môžete prečítať TU

Kľúčenky v našej ponuke sú vhodné pre každého, ženu i muža, sú vyrobené eticky, sú udržateľné a vhodné aj pre vegánov. Ponúkame ich vo viacerých farebných prevedeniach, takže každý si môže vybrať svoju obľúbenú farbu.

Vyskúšať môžete napríklad Vegan kľúčenku - strom života z vysokokvalitného ekologického korku, s nádherným príveskom v tvare stromu života, ktorá určite poteší všetkých milovníkov prírody.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 1 produktov z celkom 1

Vegan kľúčenka - list

Táto kľúčenka s použitím prírodnej korkovej šnúry je k dispozícii v 10 farbách. Jej príveskom je list, ktorý je požehnaním a po…
Zostáva 3 ks
3,49 €