Opasky

Štýlový opasok dodá vášmu outfitu „šmrnc“, ale s trendy korkovým opaskom budete za hviezdu. Opasky z korku nie sú len funkčným štýlovým doplnkom, sú ekologické, udržateľné a etické. V našej ponuke nájdete kvalitné dámske aj pánske opasky z korku.

Módne doplnky z udržateľného korku sa postupne dostávajú do povedomia a tešia sa čoraz väčšej popularite. Ak vám naša príroda a planéta nie sú ľahostajné, namiesto klasického koženého opasku uprednostnite radšej korkový opasok!


Korok vs. koža

Medzi koženým a korkovým opaskom je obrovský rozdiel - na výrobu korkového opasku totiž nie je potrebné žiadne zviera. 

Korkový opasok je vyrobený z kôry stromu - duba korkového, ktorá sa šetrne každých 7-9 rokov zlupuje, bez poškodenia stromu. Korok je teda 100% obnoviteľný prírodný a rastlinný materiál, pri ktorého výrobe nedochádza k násiliu páchanému na zvieratách. Je teda úplne vegánsky, vhodný pre vegánov a vegetariánov. Viac o korku si môžete prečítať TU.

Čo sa týka kvality korkového opasku, v ničom za koženým opaskom nezaostáva. Ba naopak. Korková tkanina je veľmi trvanlivá, výrobky z nej vám budú spoľahlivo slúžiť niekoľko rokov. Korková tkanina je maximálne pružná, odolná voči oderom, prachu, vode i škvrnám a navyše je mimoriadne ľahká. 

Opasky z korku patria k najľahším opaskom dostupným na trhu - ak nie sú aj úplne najľahšie. Dámske a pánske opasky z korku sú kvalitné, ekologické a udržateľné. Vďaka výnimočnej farbe a vzoru korku sú tiež originálne a trendy. 


Korkové opasky z našej ponuky 

Na našom e-shope si môžete zakúpiť kvalitné pánske i dámske opasky z udržateľného korku, ktoré dodajú štýlový detail vášmu outfitu. 

Vegan pánsky opasok z korku je neutrálny kúsok, vhodný na každodenné nosenie, ale aj k obleku. Je len na vás, na akú príležitosť zvolíte tento trendy opasok. Na výber je vo viacerých farbách, a preto ak preferujete napríklad čierny opasok, máme niečo aj pre vás. 

Ženský moderný „look“ nádherne podčiarkne ekologický Vegan dámsky opasok natural v prírodnej a prirodzenej farbe korku. Dámsky korkový opasok je dokonale pružný a odolný, vhodný na každodenné nosenie i na výnimočné udalosti. 


Kvalitný dámsky alebo pánsky opasok z korku môže byť skvelým darčekom a jeho kúpou prispievate k zdravej planéte a lepšej budúcnosti. Pretože udržateľná móda je budúcnosť.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 1 produktov z celkom 1

Vegan pánsky opasok z korku

Či už sa zúčastňujete svadby alebo len tak brázdite po kancelárii, tento opasok je skvelou voľbou pre váš životný štýl.
Zostáva 1 ks
30,00 €