Tašky na notebook

Kto povedal, že taška na notebook musí byť nudná? Korková taška na notebook sa stane vašim obľúbeným štýlovým doplnkom. Dosť bolo čiernej a nudných vzorov. Vsaďte na korok a vaša taška na notebook bude neprehliadnuteľná! 

Korok to nie je len jedinečná farba a vzor, korok je najmä 100% obnoviteľný prírodný materiál s výnimočnými vlastnosťami. Korková tkanina, z ktorej sú tašky na notebook vyrobené, je dokonale pružný a vysokoodolný prírodný materiál, odolný voči vode, prachu, škvrnám i oderom. 

Ak hľadáte kvalitnú tašku na notebook, ktorá rešpektuje prírodu, a zároveň vydrží naozaj dlho, korková taška na notebook je ideálnou voľbou.  Na našej stránke si môžete zakúpiť pánske i dámske tašky na notebook, s ktorými určite urobíte radosť sebe alebo blízkym. Vyskúšajte napríklad elegantnú Vegan tašku na notebook, ideálnu na prenos notebooku alebo dokumentov, vyrobenú z udržateľného korku, vďaka čomu je mimoriadne ľahká a odolná. 

Kvalitná taška na notebook z korku môže byť skvelým darčekom a ej kúpou prispievate k zdravej planéte a lepšej budúcnosti. Pretože udržateľná móda je budúcnosť.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 1 produktov z celkom 1
-20 %
Vegan taška na notebook Urban

Vegan taška na notebook Urban

Táto elegantná a plne polstrovaná taška na notebook sa hodí pre väčšinu notebookov s displejom do 15 palcov. Obsahuje tiež špec…
Zostáva 1 ks
60,00 € 48,00 €