Pánske opasky

Kvalitné, nadčasové, ultra ľahké a udržateľné - také sú ekologické pánske opasky z korku. Ak ste o korkovom opasku ešte nepočuli, radi vám priblížime jeho skvelé vlastnosti. 


Korkový opasok? Skvelý výber! 

Pánske opasky v našej ponuke sú vyrobené z udržateľného korku - 100% obnoviteľného prírodného materiálu s výnimočnými vlastnosťami. Korková tkanina je maximálne pružná, odolná voči oderom, prachu, vode i škvrnám a navyše je mimoriadne ľahká. Skvelá alternatíva ku koženým opaskom, avšak bez zbytočného utrpenia zvierat. Viac o vlastnostiach korku, jeho využití a metódach zberu si môžete prečítať TU.

Vďaka netypickému vzoru a farbe korku sú pánske opasky z neho originálne a trendy. Pánske korkové opasky neobsahujú žiadne živočíšne zložky a sú tak vhodné aj pre vegánov a vegetariánov. 

Z našej ponuky vyskúšajte napr. elegantný Vegan pánsky opasok z korku, ktorý ponúkame hneď v piatich farbách - v prírodnej farbe (natural), zelenej, tyrkysovej, hnedej a čiernej. Pánsky korkový opasok je vhodný ako na každodenné nosenie, tak aj na výnimočné udalosti, takže ho spokojne môžete kombinovať aj k obleku - napríklad v kombinácii s dreveným motýlikom. 


Kvalitný pánsky opasok z korku môže byť tiež skvelý darček a jeho kúpou prispievate k zdravej planéte a lepšej budúcnosti. Pretože udržateľná móda je budúcnosť.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 1 produktov z celkom 1
Novinka
MB Cork Pánsky opasok z prírodného korku (čierny)

MB Cork Pánsky opasok z prírodného korku (čierny)

Elegantný čierny korkový opasok, ktorý dodá vášmu outfitu dokonalý šmrnc.
Skladom viac ako 5 ks
15,99 €