Pánske peňaženky

Kvalitná, elegantná a štýlová pánska peňaženka je pýchou každého gentlemana. Ak vám príroda a naša planéta nie sú ľahostajné a snažíte sa nakupovať eticky, pánskapeňaženka z udržateľného korku je niečo pre vás! Podčiarknite svoj životný štýl s týmto 100% vegan udržateľným módnym doplnkom. 

Pánske peňaženky v našej ponuke sú vyrobené z korku, 100% obnoviteľného prírodného materiálu, ktorý je mimoriadne odolný, ultra ľahký, vodotesný, mäkký a veľmi pružný. Korková tkanina je špeciálne upravená tak, že vydrží aj niekoľko rokov, nepraská a nedrolí sa. Viac o úžasných vlastnostiach korku a metódach jeho zberu si môžete prečítať TU


Korková peňaženka - peňaženka nielen pre vegánov

Na našom e-shope môžete nakúpiť pánske vegánske peňaženky rôznych farieb a veľkostí - veľké pánske peňaženky s bohatým priestorom na hotovosť i karty, malé pánske peňaženky na mince a drobnosti, ale aj pánske peňaženky na karty, ktoré potešia všetkých mužov, nielen vegánov.

Z našej ponuky vyskúšajte napríklad praktickú korkovú Vegan peňaženku pánsku na cvok (s ôsmimi priečinkami na karty, dvoma priečinkami na bankovky a vreckom na mince), do ktorej zaručene zmestíte všetko, čo potrebujete. Vybrať si môžete hneď z viacerých farebných variant. 

Ak potrebujete naozaj minimalistickú pánsku peňaženku, Vegan korková peňaženka na karty je presne taká. Táto mini pánska peňaženka je vhodná pre mužov, ktorí uprednostňujú bezhotovostnú platbu. Pánska peňaženka ponúka štyri priečinky na karty a jedno vrecko na hotovosť alebo ďalšiu kartu. 

Kvalitná korková pánska peňaženka môže byť skvelým darčekom a jej kúpou prispievate k zdravej planéte a lepšej budúcnosti. Pretože udržateľná móda je budúcnosť.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 1 produktov z celkom 1
Novinka
MB Cork Pánska korková peňaženka s RFID ochranou v darčekovom balení - 11 x 9 x 2 cm

MB Cork Pánska korková peňaženka s RFID ochranou v darčekovom balení - 11 x 9 x 2 cm

Pánska korková peňaženka zabalená v elegantnej darčekovej krabičke.
Zostáva 5 ks
23,99 €