Dámske tašky a kabelky

Hľadáte štýlovú dámsku kabelku, ktorá je ekologická, ľahká ako pierko a vydrží roky? Že taká neexistuje? Dámske kabelky z kvalitného a mimoriadne odolného korku vám budú robiť radosť naozaj dlho. 

Korková tkanina je dokonale pružný a vysokoodolný prírodný materiál, odolný voči vode, prachu, škvrnám i oderom, ktorý si postupne získava obľubu u módnych návrhárov a dizajnérov po celom svete. 

Keďže horúcim trendom nadchádzajúcich sezón sú ekokabelky z recyklovateľných, obnoviteľných a udržateľných materiálov, s korkovou kabelkou určite zažiarite! Navyše, vďaka unikátnej farbe a vzoru korku je každá dámska kabelka originál.

Všetky dámske tašky a kabelky sú 100% vegan, udržateľné, vyrobené s láskou, s ohľadom na prírodu a zdroje. 

Na našom e-shope nájdete napríklad štýlovú a mimoriadne ľahkú Vegan dámsku Tote kabelku, ktorá určite poteší každú ženskú dušu. Dámska kabelka je vyrobená z kvalitných prírodných materiálov - z korku a textílie a vybrať si môžete hneď z viacerých farieb. 

V ponuke tiež nájdete trendy Vegan korkovú kabelku cez plece s nádherným dizajnom. Dámska kabelka je vyrobená z udržateľného korku a pre lepší komfort podšitá podšívkou. Vďaka svojej vodoodpudivej schopnosti bude korková kabelka vašim štýlovým spoločníkom za každých okolností - v každom počasí, každý deň. 


Kvalitná korková dámska kabelka či taška môže byť aj skvelým darčekom. Jej kúpou prispievate k zdravej planéte a lepšej budúcnosti. Pretože udržateľná móda je budúcnosť.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 3 produktov z celkom 3
Novinka
MB Cork Luxusná 3-dielna sada korkových kozmetických tašiek (vzor mandala) - 3 veľkosti

MB Cork Luxusná 3-dielna sada korkových kozmetických tašiek (vzor mandala) - 3 veľkosti

Trojdielna sada dámskych kozmetických taštičiek, ktorá obsahuje veľkú, strednú a malú taštičku na všetky vaše cestovné potreby.
Zostáva 3 ks
29,99 €
Novinka
MB Cork Taška cez rameno z prírodného korku s potlačou (farebné kvety)

MB Cork Taška cez rameno z prírodného korku s potlačou (farebné kvety)

Štýlová a etická dámska taška cez rameno vyrobená z udržateľného prírodného korku.
Dočasne nedostupné
29,99 €
Novinka
MB Cork Batoh z prírodného korku a bavlny  (svetlo modrý) - 22 x 16 x 4 cm

MB Cork Batoh z prírodného korku a bavlny (svetlo modrý) - 22 x 16 x 4 cm

Elegantný batoh, ktorý musíte mať. Kompaktný a praktický.
Zostáva 3 ks
29,99 €