Dámske tašky a kabelky

Hľadáte štýlovú dámsku kabelku, ktorá je ekologická, ľahká ako pierko a vydrží roky? Že taká neexistuje? Dámske kabelky z kvalitného a mimoriadne odolného korku vám budú robiť radosť naozaj dlho. 

Korková tkanina je dokonale pružný a vysokoodolný prírodný materiál, odolný voči vode, prachu, škvrnám i oderom, ktorý si postupne získava obľubu u módnych návrhárov a dizajnérov po celom svete. 

Keďže horúcim trendom nadchádzajúcich sezón sú ekokabelky z recyklovateľných, obnoviteľných a udržateľných materiálov, s korkovou kabelkou určite zažiarite! Navyše, vďaka unikátnej farbe a vzoru korku je každá dámska kabelka originál.

Všetky dámske tašky a kabelky sú 100% vegan, udržateľné, vyrobené s láskou, s ohľadom na prírodu a zdroje. 

Na našom e-shope nájdete napríklad štýlovú a mimoriadne ľahkú Vegan dámsku Tote kabelku, ktorá určite poteší každú ženskú dušu. Dámska kabelka je vyrobená z kvalitných prírodných materiálov - z korku a textílie a vybrať si môžete hneď z viacerých farieb. 

V ponuke tiež nájdete trendy Vegan korkovú kabelku cez plece s nádherným dizajnom. Dámska kabelka je vyrobená z udržateľného korku a pre lepší komfort podšitá podšívkou. Vďaka svojej vodoodpudivej schopnosti bude korková kabelka vašim štýlovým spoločníkom za každých okolností - v každom počasí, každý deň. 


Kvalitná korková dámska kabelka či taška môže byť aj skvelým darčekom. Jej kúpou prispievate k zdravej planéte a lepšej budúcnosti. Pretože udržateľná móda je budúcnosť.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 1 produktov z celkom 1

Vegan dámska Tote kabelka

Štruktúrovaná korková kabelka s 2 korkovými rúčkami / remienkami so zapínaním na zips, vonkajším vreckom a vnútorným vreckom na…
Zostáva 2 ks
40,29 €