Zľavnený tovar

Doplnky výživy Počet produktov v kategórii: 104

Všetky nami ponúkané doplnky výživy sú vhodné aj pre Vegánov. 

Antioxidanty, vitamíny, minerály, imunita, detox, dojčenie, energia, pamäť, kosti, kĺby, tráviaca sústava, zrak, úprava hmotnosti, zdravie srdca, ženské zdravie, super- potraviny...

Podkategórie

 • Antioxidanty a imunita

  Náš imunitný systém

  je jednou z najdôležitejších oblastí nášho tela. Udržuje nás v strehu v boji proti nepríjemným okolitým vplyvom, ktoré nás obklopujú každý deň. 
  Je rozumné, aby sme sa uistili, že máme čo najlepšiu imunitu, tým, že zabezpečíme dobrý denný príjem antioxidantov - živín, ktoré pomáhajú nášmu telu bojovať proti jeho protivníkom.

 • Vitamín B

  Vitamín B

  Pomáha udržiavať normálnu hladinu energie, nervový systém, psychologické funkcie a imunitný systém. Znižuje únavu a vyčerpanie, rovnako je dôležitý pri tehotenstve alebo vegánskom stravovaní. Tu sú všetky 100% čisto rastlinného pôvodu.

 • Vitamín C

  Vitamín C alebo kyselina askorbová je významným antioxidantom a napomáha k správnej tvorbe kolagénu. Je dôležitý pre podporu imunitného systému a správnu funkciu a pevnosť spojivového tkaniva. Hlavným zdrojom vitamínu C sú citrusové plody, ríbezľa čierna, šípky, rakytník, ružičkový kel a ďalšie ovocie a zelenina. Vitamín C je rozpustný vo vode a jeho nedostatok má negatívny vplyv na pevnosť ciev, môže sa prejavovať zvýšenou krvácavosťou a znižuje pevnosť zubného aparátu.

 • Vitamín D

  Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika, čo je základom pre zdravý vývoj zubov a kostí. Takisto pomáha udržať primerané hladiny vápnika a fosforu v krvi a ďalšie. Nedostatok tohto vitamínu môže viesť k mäknutiu kostí a krivici a iným.

 • Detox

  Žijeme zdravým životným štýlom, ale častokrát je dobré dať si detox. V tejto kategórií sa nachádzajú produkty, ktoré pomôžu detoxizovať náš organizmus.

 • Dojčenie a laktácia

  Naštartovanie laktácie, zvýšenie tvorby materského mlieka

  V tejto sekcii nájdete tie najkvalitnejšie produkty pre zvýšenie tvorby materského mlieka,  a tiež multivitamíny a minerály pre dojčiace mamičky.

  Podpora dojčenia, naštartovanie a zvýšenie tvorby materského mlieka

  Pre podporu dojčenia máme v sortimente tie najkvalitnejšie produkty od renomovanej kanadskej firmy Organika. Môžete použiť buď samostatný koncentrovaný produkt TrioHerb, alebo kombináciu byliniek Senovka grécka + Benedikt lekársky.

  Produkty Senovka grécka a Benedikt lekársky sú bezlepkové.

  Multivitamíny a minerály pre dojčiace mamičky

  V období dojčenia odporúčame mamičkám okrem pestrej a vyváženej stravy užívať na doplnenie kľúčových vitamínov, minerálov a stopových prvkov rovnaké multivitamínové a minerálové doplnky ako pre tehotné ženy. Môžete siahnuť buď po Pregnancy Essentials od britského výrobcu Veganicity alebo PregnaVie od britského výrobcu Vegetology.

 • Energia

  Užívajte si život naplno...

  Hektické tempo moderného života, všetko sa musí urobiť ihneď a toto tempo vás môže vyčerpať, ak nedáte svojmu telu potrebnú podporu.

  Produkty sú navrhnuté tak, aby ste sa uistili, že máte energiu a vitalitu počas celého dňa.

 • Kosti a kĺby

  Vaše kosti a kĺby sú potrebné k tomu aby ste si mohli naplno užívať život. Pokiaľ nebudú v najlepšom zdravotnom stave, nebudete môcť robiť všetky obľúbene aktivity. Pomáhajte udržiavať Vaše kĺby pohyblivé a pružné a kosti s väzmi silné a zdravé.

 • Mužské zdravie

  Všetky výrobky v tejto kategorií boli špeciálne vybrané pre zdravie mužov.
  Zvyčajne považované za niečo, čo ovplyvňuje starších mužov, avšak práve to ako sa o seba staráte v mladšom veku môže mať najväčší vplyv.
  Udržujte sa zdravý nielen teraz ale aj do budúcna s produktmi navrhnutými iba pre mužov.

 • Pamäť a nálada

  Pohoda na nezaplatenie :)

  Všetky tieto produkty sú vybrané tak, aby Vám poskytli skvelú podporu po celý deň a na konci náročného dňa Vám pomôžu zrelaxovať. Udržujte si pozornosť a dobrú pamäť.

 • Superfoods

  Vynikajúci spôsob ako primať všetky dôležité látky pre život v tej najprirodzenejšej forme.

  Pomáhajú zvyšovať úroveň energie, detoxikovať telo a napomáhajú zažívaciemu systému.

  Superfoods (suprepotraviny)sú bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny a ďalšie makroživiny.

 • Všeobecné zdravie

  Na posilnenie zdravia alebo podporu liečby.

  Doplňte svoj zdravý životný štýl s doplnkovou výživou ako je veľmi populárny Multi Vitamín & Minerál, alebo Pivovarské kvasnice, ktoré sú fantastický prírodný zdroj vitamínov B a chrómu. Výnimočný sortiment výrobkov pre Vaše každodenné použitie.

 • Tráviaca sústava

  Váš tráviaci systém je kľúčovým hráčom vo vašom celkovom zdraví. Je zodpovedný za to, aby sa čo najviac živín absorbovalo z jedla, ktoré jete. Nezdravý tráviaci systém môže mať vplyv na viacero iných zdanlivo nesúvisiacich oblastí zdravia, takže je veľmi dôležité, aby trávenie fungovalo správne. Tento výber tráviacich enzýmov, prospešných baktérií a iných produktov Vám s tým môže pomôcť.

 • Zdravie srdca

  Výživa pre srdce a cievy.

  Vaše srdce je najdôležitejší orgán, ktorý máte, udržiavanie správneho pulzovania by malo byť na prvom mieste vo vašom zozname priorít v oblasti zdravia. Okrem primeranej zdravej výživy je dobré zaradiť aj prospešné výživové doplnky. Nech sa páči vyberte si :)

 • Zrak

  Podľa starého príslovia "oči sú oknom do duše". So zodpovednosťou, ktorá v nich spočíva by ste sa mali ubezpečiť, že sú v 100% stave. Ako si však udržať zdravé oči a dobrý zrak ? Vybrané výživové doplnky vám môžu pomôcť k udržaniu dobrého zraku a zdravia očí.

 • Ženské zdravie

  Krása ide ruka v ruke so zdravím.

  Študentka, tehotná alebo dojčiaca mamička, pracujúca matka alebo stará mama ? Máme pre vás najdôležitejšie produkty pre zdravie žien v každom veku. Všetky sú samozrejme 100% prírodné.

 • Úprava hmotnosti

  Ak sa snažíte schudnúť, alebo dodržujete striktnú diétu môže byť zložité zabezpečiť prísun všetkých dôležitých živín, ktoré vaše telo potrebuje. Dbajte na pravidelný a pestrý prísun potrebných živín aby vaše telo nehladovalo.

Zobrazených 1 - 18 z 104 položiek
Zobrazených 1 - 18 z 104 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop