Doplnky výživy Počet produktov v kategórii: 79

Všetky nami ponúkané doplnky výživy sú vhodné aj pre Vegánov.

Antioxidanty, vitamíny, minerály, imunita, detox, dojčenie, energia, pamäť, kosti, kĺby, tráviaca sústava, zrak, úprava hmotnosti, zdravie srdca, ženské zdravie, super- potraviny...

Podkategórie

 • Antioxidanty a imunita

  Náš imunitný systém je jednou z najdôležitejších oblastí nášho tela. Udržuje nás v strehu v boji proti nepríjemným okolitým vplyvom, ktoré nás obklopujú každý deň. 
  Je rozumné, aby sme sa uistili, že máme čo najlepšiu imunitu, tým, že zabezpečíme dobrý denný príjem antioxidantov - živín, ktoré pomáhajú nášmu telu bojovať proti jeho protivníkom.

 • B vitamíny

  Vitamíny typu B sú životne dôležité pre mnohé oblasti Vášho zdravia. Tu sú všetky 100% čisto rastlinného pôvodu.

 • D vitamíny

  Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika, čo je základom pre zdravý vývoj zubov a kostí. Takisto pomáha udržať primerané hladiny vápnika a fosforu v krvi a ďalšie. Nedostatok tohto vitamínu môže viesť k mäknutiu kostí a krivici a iným.

 • Detox

  Žijeme zdravým životným štýlom, ale častokrát je dobré dať si detox. V tejto kategórií sa nachádzajú produkty, ktoré pomôžu detoxizovať náš organizmus.

 • Dojčenie a laktácia

  Podpora tvorby materského mlieka počas dojčenia. Bezlepkové produkty 100% rastlinného pôvodu, vyrobené zo starostlivo kontrolovaných surovín, bez sladidiel, farbív, konzervačných látok, emulgátorov a aditív. Vyrobené vo vegánskej kvalite.

 • Energia

  Hektické tempo moderného života, všetko sa musí urobiť ihneď a toto tempo vás môže vyčerpať, ak nedáte svojmu telu potrebnú podporu.

  Produkty sú navrhnuté tak, aby ste sa uistili, že máte energiu a vitalitu počas celého dňa.

 • Kosti a kĺby

  Vaše kosti a kĺby sú potrebné k tomu aby ste si mohli naplno užívať život. Pokiaľ nebudú v najlepšom zdravotnom stave, nebudete môcť robiť všetky obľúbene aktivity. Pomáhajte udržiavať Vaše kĺby pohyblivé a pružné a kosti s väzmi silné a zdravé.

 • Pamäť a nálada

  Všetky tieto produkty sú vybrané tak, aby Vám poskytli skvelú podporu po celý deň. Udržujte si pozornosť, dobrú pamät a na konci náročného dňa Vám pomôžu zrelaxovať.

 • Superfoods

  Superfoods sú bohaté na antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny a ďalšie makroživiny. Pomáhajú zvyšovať úroveň energie, detoxikovať telo a napomáhaju zažívaciemu systému.

 • Všeobecné zdravie

  Výnimočný sortiment výrobkov pre každodenné použitie. Doplňte svoj zdravý životný štýl s mimoriadnou výživovou ako je veľmi populárny Multi Vitamin & Mineral, alebo Pivovarské kvasnice, ktoré sú fantastický prírodný zdroj vitamínov B a chrómu.

 • Tráviaca sústava

  Váš tráviaci systém je kľúčovým hráčom vo vašom celkovom zdraví. Je zodpovedný za to, aby sa čo najviac živín absorbovalo z jedla, ktoré jete. Nezdravý tráviaci systém môže mať vplyv na viacero iných zdanlivo nesúvisiacich oblastí zdravia, takže je veľmi dôležité, aby trávenie fungovalo správne. Tento výber tráviacich enzýmov, prospešných baktérií a iných produktov vám s tým môže pomôcť.

 • Zdravie srdca

  Vaše srdce je najdôležitejší orgán, ktorý máte, udržiavanie správneho pulzovania by malo byť na prvom mieste vo vašom zozname priorít v oblasti zdravia.

 • Zrak

  Podľa starého príslovia "oči sú oknom do duše". So zodpovednosťou, ktorá v nich spočíva by ste sa mali ubezpečiť, že sú v 100% stave.

 • Ženské zdravie

  Produkty z tejto kategórie sú pre vás vhodné bez ohľadu na váš vek. Máme pre vás najdôležitejšie produkty pre zdravie žien a všetky sú samozrejme 100% vegánske.

 • Úprava hmotnosti

  Ak sa snažíte schudnúť, alebo dodržujete striktnú diétu môže byť zložité zabezpečiť prísun všetkých živín, ktoré vaše telo potrebuje. Dbajte na pravidelný a pestrý prísun potrebných živín.

Zobrazených 1 - 15 z 79 položiek
Zobrazených 1 - 15 z 79 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop