Balzamy na suché a popraskané pery

Bolí? Štípe? Praská? Pomôžte pokožke svojich pier opäť sa zregenerovať s tou najlepšou starostlivosťou. Vysoko kvalitné balzamy na suché a popraskané pery z našej ponuky vám pomôžu vyriešiť váš problém s boľavými perami. 

Dajte zbohom suchým a popraskaným perám!

Pokožka pier je tenká a citlivá, a preto oveľa rýchlejšie reaguje na nepriaznivé vonkajšie vplyvy, akými je napríklad počasie. Vietor, mráz či horúčavy - naše pery sú im priamo vystavené. Doprajte svojim suchým a popraskaným perám výživu a dostatok hydratácie s kvalitným balzamom na suché pery. 

Naše balzamy na pery sú prírodné, vyrobené z čistých, vegánskych a organických zložiek. Vďaka obsahu výživných rastlinných olejov a masiel doprajú vysušenej pokožke pier potrebnú výživu a hydratáciu. 

Prírodné balzamy na pery neobsahujú žiadne umelé zložky, konzervačné látky, syntetické parfumy či ropné deriváty, ktoré by iba zhoršili stav vysušenej pokožky pier. 

Každý balzam na suché a popraskané pery z našej ponuky je 100% vegan, zabalený v 100% recyklovateľných tubách, netestovaný na zvieratách a vyrobený s láskou k človeku aj k prírode.

Vyskúšajte napríklad hydratačný Kvítok Balzam na pery – Neutral, 8 ml, bez parfumácie, vhodný aj pre mužov, Crazy Rumors balzam na pery Honeycomb, 4,2 g s organickým bambuckým maslom a sladkou vôňou medu, alebo balzam na pery obohatený o Q10 - Kvítok Balzam na pery - Regeneračný s Q10, 8 ml, ktorý účinne redukuje oxidačné poškodenie spôsobené UV žiarením a spomaľuje starnutie pokožky pier spôsobené vnútornými a vonkajšími faktormi. 

Pomôžte svojim perám účinne, prírodným balzamom na suché a popraskané pery. 

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Váš výber momentálne neobsahuje žiadne produkty.

Čo ďalej?

  • Filtrovali ste? Zadaným podmienkam nevyhovuje žiadny produkt.
  • Zabudli ste presný názov produktu? Tak si prezrite celú kategóriu pomocou menu vľavo.
  • Má to fungovať a nefunguje? Skontrolujte si, že ste správne zadali URL adresu.
  • Stratili ste sa? Vráťte sa na hlavní stránku a pozrite novinky a zľavy.
  • Potrebujete poradiť? Využite náš kontaktný formulár, radi vám pomôžeme.