CASA Organica Lufa - čistiaci tampón guľatý 8 cm, 2 ks

Najprírodnejší pomocník pre očistu pleti.
Hodnotenie:Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Pridajte hodnotenie tu.
Dostupnosť: Skladom viac ako 5 ks
Výrobca:CASA Organica
2,19 €
Počet kusov:

CASA Organica Lufa - čistiaci tampón guľatý 8 cm, 2 ks

Prírodné lufa s jemnými vláknami perfektne prekrvuje a masíruje pokožku, odstráni odumreté bunky a uvoľňuje upchaté póry. Jednoducho kompostovateľný:

Produkt lufy valcovité (egyptskej). Okrem šalátu ju využijete aj ako skvelú kozmetickú pomôcku (čo údajne vedela už Kleopatra).

Suchá lufa je pevná a drsná, po namočení do teplej vody rýchlo zmäkne a zväčší svoj objem. Vďaka tejto premene je báječná na masáž natiahnutých svalov, ako prevencia vzniku celulitídy aj pre jemnú starostlivosť o pleť tváre. Prekrvuje a vyhladzuje pokožku a zjemňuje ju. Nahrádza jednorazové tampóny.

Rozmer: priemer 8 cm

Zloženie: 100% egyptská lufa, šnúrka zo 100% bavlny

V balení sú 2 ks

Starostlivosť: po každom použití lufu dôkladne prepláchnite horúcou vodou a nechajte uschnúť. Skladujte v suchu. Vlákna postupne odpadajú, zvyšok možno kompostovať.

O Tierra Verde (CASA Organica):

Rýdzo Československá spoločnosť založená v roku 2008, ktorá si dala za cieľ vyrábať výrobky s čo najmenším negatívnym dopadom na zdravie a životné prostredie a zároveň s čo najlepším vplyvom na človeka, spoločnosť a Planétu.

Každé dnešné rozhodnutie, každý čin je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Sloboda voľby je zároveň aj prejavom zodpovednosti k sebe samým i ku svetu okolo nás. Jo, toto môžeme, toto je presne v súlade s našimi ideálmi!

V súčasnej dobe vyrába výrobky pod značkou Tierra Verde, ale tiež Casa Organica, Yellow & Blue a ďalšími.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Pridajte hodnotenie tu.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú