Darček:
Pri objednávke nad 45 € si môžete zvoliť textilné rúško zadarmo.
Vyberte si svoj e-shop: čeština Česká republika slovenčina Slovensko

Ekologické vatové tyčinky do uší Bambaw, 400 ks

Ekologické bavlnené tyčinky do uší s bambusovým stredom. Organická bavlna a bambus. Ekologická alternatíva, pevné a biologicky rozložiteľné, úplne bez plastu, v obale z recyklovaného papiera.

Dostupnosť: Skladom > 5 ks
Výrobca:Bambaw
5,74 €
Počet kusov:

Ekologické vatové tyčinky do uší Bambaw, 400 ks

Ekologické bavlnené tyčinky s bambusovým stredom. Použitá bavlna je pestovaná organicky so snahou čo najmenšej záťaže na životné prostredie. Bambus je tiež pestovaný zodpovedne, tak aby celková ekologická stopa pre životné prostredie bola čo najnižšia.

Odhadovaná celosvetová spotreba vatových tyčiniek je asi 500 miliárd kusov za rok. Ich malá veľkosť často spôsobuje, že v prípade vyhodenia do záchodu alebo aj na skládku, nakoniec skončí tento drobný odpad v oceánoch, a tak môže mať negatívny vplyv na životné prostredie či dokonca môže ubližovať zvieratám. Navyše, väčšinou sú vyrobené z plastu, ktorý sa rozkladá až 450 rokov.

Skvelou ekologickou alternatívou sú papierové alebo bambusové vatové tyčinky. Bambusové tyčinky majú tú výhodu, že na ich výrobu sa spotrebuje menšie množstvo vody a nepotrebujú papierové lepidlo. Zároveň sú pevnejšie a kompletne biologicky rozložiteľné. Ide tak o zero waste variantu vatových tyčiniek, kompletne bez plastu, balených do obalu z recyklovaného papiera.

Podrobnosti:

Plne biologicky rozložiteľné.

Obal zo 100% recyklovaného papiera. 

Vo výrobku nie je použitý žiaden plast.

Prirodzene vegánsky produkt. 

Obsah: 400 ks

Vyrobené zodpovedne v Číne.

Ďalšie informácie:

Všetky výrobky značky Bambaw nájdete TU.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú