Dámske remienky na hodinky

Ak vaše hodinky túžia po zmene, skúste zmeniť ich remienok. Náhradné remienky na hodinky z udržateľného korku sú skvelou voľbou pre vás! 

Korkový remienok na hodinky je mäkký,veľmi príjemný na dotyk, tiež je výnimočne ľahký, ale zároveň aj mimoriadne odolný. 

Korok je prírodný materiál, odolný voči vode, prachu, oderom i škvrnám. Taktiež je veľmi pružný a 100% obnoviteľný. Tento „super-materiál“ je jednou z ciest k udržateľnej móde budúcnosti. Viac o korku a jeho úžasných vlastnostiach si môžete prečítať TU

Všetky dámske remienky na hodinky v našej ponuke sú eticky vyrobené, udržateľné, vhodné aj pre vegánov. Korkové hodinkové remienky sú skvelou alternatívou ku klasickým koženým hodinkovým remienkom - bez zbytočného využívania zvierat.

Z našej ponuky vyberáme napríklad Vegan hodinkový remienok dámsky s dĺžkou 20 cm, ktorý u nás nájdete hneď v niekoľkých neodolateľných farbách.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 1 produktov z celkom 1
Vegan hodinkový remienok dámsky

Vegan hodinkový remienok dámsky

Elegantný a klasický remienok vyrobený z korku. Tento 100% vegánsky remienok je ideálnou voľbou ako doplnok k vašim hodinkám. J…
Zostáva 3 ks
12,00 €