Eco by Naty Vložky Nočné, 10 ks
Obrázok produktu nie je dostupný

Eco by Naty Vložky Nočné, 10 ks

Dostupnosť: Zostáva 4 ks
Výrobca:Eco by Naty
Kód produktu: 116se003

Darček pri nákupe nad 70 € Incognito prírodný repelent v spreji – mini zadarmo

Incognito prírodný repelent v spreji - mini, 50 ml
Incognito prírodný repelent v spreji - mini, 50 ml
Skladom viac ako 5 ks
3,70 €
-
ks
+

Eco by Naty vložky Naty

Dámske ekologické vložky Eco by Naty sa svojou funkčnosťou vyrovnajú konvenčným produktom, no narozdiel od nich sú ohľaduplné k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.

Dámske vložky Eco by Naty sú navrhnuté v harmónii so ženskou pokožkou a životným prostredím. Poskytujú tú najčistejšiu a najbezpečnejšiu ochranu. Vďaka použitým prírodným materiálom sú perfektne priedušné a dokonale jemné k citlivej pokožke intímnych oblastí. Sú tenké, diskrétne a skvelo prispôsobivé, takže menštruácia už pre vás nebude žiaden problém. A navyše, vložky sú 100% kompostovateľné, a to vrátane obalov z obnoviteľných prírodných zdrojov.

Vonkajšia fólia vložiek je vyrobená z geneticky neupravovaného (GM free) kukuričného škrobu. Vnútornú vrstvu vložiek tvorí certifikovaná organická bavlna, ktorá je dokonale jemná aj k citlivej pokožke intímnych oblastí. Vďaka svojmu zloženiu dámske vložky spoľahlivo zadržia tekutinu, takže vám žiadne „nehody“ nehrozia.

Vložky nie sú bielené chlórom, neobsahujú umelú hmotu, chémiu, latex, parfumy, bielidlá ani iné nežiadúce látky. Taktiež neobsahujú živočíšne zložky a nie sú testované na zvieratách.

Konečne dámske vložky, ktoré nenarúšajú prirodzené pH pokožky a slizníc. Balené jednotlivo v certifikovanej, 100% kompostovateľnej fólii z obnoviteľných rastlinných materiálov pre maximálny komfort počas vašich dní. Navyše v novom, menšom, ešte praktickejšom balení, aby ste vložky mali vždy po ruke, keď je treba.

Dámske vložky sa pýšia certifikáciou "OK biobased" (Vincotte), ktorá potvrdzuje použitie obnoviteľných materiálov a značkou V-Label, medzinárodne uznávaným symbolom vegánskych a vegetariánskych produktov a služieb.

V ponuke nájdete dámske vložky normal a super, ktoré sa odlišujú sacou schopnosťou a taktiež dámske vložky na nočné použitie.

Varianty:

 • normal (14 ks) - dámske vložky bez krídelok pre slabšiu a bežnú menštruáciu
 • super (12 ks) - dámske vložky s krídelkami pre bežnú a silnejšiu menštruáciu
 • nočné (10 ks) - dámske vložky s krídelkami pre silnú menštruáciu a na noc

Vložky sa pýšia certifikáciou "OK biobased" od organizácie Vincotte. Vincotte je jedna z najnáročnejších svetových neziskových organizácií, ktorá týmto potvrdzuje veľké množstvo použitých obnoviteľných surovín vo výrobe vložiek. Celá značka Eco by Naty má ďalej certifikáciu pre obnoviteľnosť jej produktov podľa ASTM D6866. ASTM je nezávislá nezisková organizácia stanovujúci medzinárodné štandardy pre materiály, výrobky, systémy a služby.

Výhody produktu

 • vyrobené z prírodných materiálov - dámske vložky sú vytvorené z prírodných materiálov - certifikovanej organickej bavlny a kukuričného škrobu, ktoré sú šetrné a jemné k pokožke
 • 100% kompostovateľné - vylepšená verzia vložiek je plne rozložiteľná, vrátane obalu, takže nevytvára žiaden nadbytočný odpad
 • priedušné a jemné
 • bez chémie - dámske vložky neobsahujú parfumy, umelú hmotu, latex a nie sú bielené
 • nenarúšajú prirodzené pH - vložky sú vytvorené z prírodných materiálov bez použitia chemikálií, čím rešpektujú a zachovávajú prirodzené pH intímnych oblastí
 • certifikované - certifikát "OK biobased" zaručuje použitie obnoviteľných surovín pri výrobe vložiek, a zároveň značka V-Label garantuje, že výrobok je vegánsky a neobsahuje žiadne živočíšne zložky
 • nezaťažujú životné prostredie - dámske vložky Eco by Naty sú vyrobené z prírodných, plne rozložiteľných materiálov, v harmónii s citlivou pokožkou intímnych partií aj životným prostredím

Eco by Naty dámske vložky sú skvelou alternatívou k bežným vložkám, ktoré sú napustené rôznymi chemikáliami, parfumami a na skládkach trčia niekoľko stoviek rokov! Áno, je to tak. Tak to zmeň ešte dnes! Vyskúšaj vložky Eco by Naty a zmenši svoju ekologickú stopu.

Použitie 

Dámske ekologické vložky sú určené na jednorázové použitie počas menštruácie pre ženy všetkých vekových kategórií. Balené sú jednotlivo v ekologických fóliach - 100% rozložiteľných obaloch z obnoviteľných rastlinných materiálov.

Vložky Normal alebo Super sú určené najmä na denné použitie pre slabšiu alebo stredne silnú menštruáciu.

Nočné vložky majú najsilnejšiu saciu schopnosť pre silnú menštruáciu alebo vhodné na noc pre pokojný a bezstarostný spánok.

Dámske vložky je nutné pravidelne meniť.

Materiál produktu 

100% rozložiteľné.

Vnútornú vrstvu tvorí certifikovaná organická bavlna.

Vonkajšia vrstva je vyrobená z geneticky neupravovaného (GM free) kukuričného škrobu.

Vytvorené z prírodných materiálov bez živočíšnych zložiek. 100% vegan.

Obsah balenia 

Každé balenie obsahuje jednotlivo zabalené dámske vložky, ktorých počet sa líši v závislosti od typu vložiek:

 • Eco by Naty Normal - 14 kusov dámskych vložiek bez krídelok
 • Eco by Naty Super - 12 kusov dámskych vložiek s krídelkami
 • Eco by Naty Nočné - 10 kusov dámskych vložiek s krídelkami

Upozornenie 

Upozorňujeme, že vložky Eco by Naty sú mimoriadne pohodlné a vďaka 100%-nej rozložiteľnosti aj dokonale ekologické. Skrátka skvelá voľba počas vašej menštruácie.

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Intímna hygiena ako aj ďalšie výrobky od značky Eco by Naty.


Doplňujúce informácie

Značka:Eco by Naty
Zaradenie:Intímna hygiena
Forma:
Obsah balenia:Normal-14ks/Super-12ks/Nočné-10ks
Vhodné pre:ženy
Certifikáty:OK biobased(Vincotte), ASTM D6866, V-Label
Materiál balenia:100% rozložiteľné rastlinné materiály
Originálny názov:Dámské ECO vložky Naty

Eco by Naty

Text o značke Eco by Naty bude čoskoro doplnený.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú