Frosch Ekologický čistiaci prostriedok do kuchyne v rozprašovači so sódou bikarbónou, 500 ml

Frosch Ekologický čistiaci prostriedok do kuchyne v rozprašovači so sódou bikarbónou, 500 ml

Ekologický čistič kuchynských povrchov, založený na báze sódy bikarbóny, bez škodlivých toxínov. Šetrný k prírode a ľudskému zdraviu.
Dostupnosť: Zostáva 4 ks
Výrobca:Frosch
Min. trvanlivosť:7. 8. 2026
Kód produktu: 164de003

Darček pri nákupe nad 70 € Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte zdarma

Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte 500 mg, 90 kapsúl
Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte 500 mg, 90 kapsúl
Skladom viac ako 5 ks
2,96 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Ekologický čistiaci prostriedok do kuchyne v rozprašovači so sódou bikarbónou, 500 ml

O tom, aké je v dnešných dňoch dôležité brať ohľad na zloženie produktov, ktoré v každodennom živote používame, vie už snáď každý. Ako aj z hľadiska na naše vlastné zdravie, tak aj pre zdravie životného prostredia. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a jedným z nich, je aj výber tej správnej drogérie do domácnosti.Nemecká značka Frosch s dlhoročným fungovaním na trhu, ocenená viacerými certifikátmi, ponúka overenú ekologickú drogériu, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou.

Frosch Ekologický čistiaci prostriedok do kuchyne so sódou bikarbónou, má šetrné zloženie na prírodnej báze, bez škodlivých toxínov a mikroplastov. Zanecháva po sebe sviežu, nenásilnú vôňu a čistú, lesklú kuchyňu bez jedinej šmuhy. Je ideálny na odstraňovanie mastnoty, odstráni zapečené a prischnuté zvyšky jedál a poradí si aj s odolnými nečistotami na kuchynských povrchoch. Vhodný na čistenie sporáku, mikrovlnky, grilu, či rúry na pečenie. Vďaka jeho špeciálnej receptúre, je úplne bezpečný pre používanie v blízkosti potravín. 

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Ekologického čističa do kuchyne so sódou bikarbónou, sa v prírode ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov.

Udržateľnosť a domácnosť bez chémie ide ľahko aj vďaka kvalite a spoľahlivosti, ktorú ponúka Frosch.

Prečo si vybrať produkt Frosch Ekologický čistič kuchyne so sódou bikarbónou ?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • je 100% vegan, bez ropných derivátov 
  • spoľahlivo odstráni mastnotu a nečistoty v kuchyni, bez prítomnosti silných, zdraviu a prostrediu škodlivých toxínov

Použitie

Otočte uzáver rozprašovača tak, aby symbol pre otvorenie smeroval smerom nahor. Primerané množstvo prípravku nastriekajte na požadovaný znečistený povrch a nechajte chvíľu pôsobiť. Následne utrite suchou alebo navlhčenou utierkou.

Prípravok nie je vhodný na čistenie neošetreného dreva, olejových alebo voskovaných povrchov. Pre čistenie lakovaných povrchov, otestujte prípravok na malej, nenápadnej ploche. 

Zloženie

aqua (voda), sodium carbonate (uhličitan sodný), sodium laureth sulfate (laureth sulfát sodný - povrchovo aktívna látka), laureth-7 (emulgulátor), phenoxyethanol (fenoxyethanol), triethanolamine (trietanolamín), olive oil fatty acid (mastná kyselina z olivového oleja), triethanolamine salt (trietanolaminová soľ), PEG-4 rapeseedamide (PEG-4 repkový amid), tetrasodium glutamate diacetate (diacetát glutamátu tetrasodného), parfum, dipropylene glycol (dipropylénglykol), styrene/acrylates copolymer (styrén akrylátový kopolymér), sodium hydroxide (hydroxid sodný), triethyl citrate (triethyl-citrát), trideceth-7 (tenzid), dihydro pentamethy lindanone (cashmeran - parfum), colorant (farbivo)

Obsah balenia

  • 500 ml Ekologického čistiaceho prostriedku do kuchyne v rozprašovači, so sódou bikarbónou

Upozornenie 

Nemiešajte s inými výrobkami. Nevdychujte hmlu zo spreja.

Ak máte citlivú pokožku, odporúčame použiť gumené rukavice. Po použití prosím obal zrecyklujte. 

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Ekologické upratovanie ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:500 ml Ekologického čistiaceho prostriedku do kuchyne v rozprašovači, so sódou bikarbónou
Vhodné pre:-
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou (EKO, 500ml)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú