Frosch Ekologický čistič na sklokeramické a indukčné varné dosky, 300 ml

Frosch Ekologický čistič na sklokeramické a indukčné varné dosky, 300 ml

Ekologický prostriedok na čistenie a odmasťovanie indukčných a sklokeramických varných dosiek, s citrónovým extraktom.
Dostupnosť: Dočasne nedostupné
Výrobca:Frosch
Kód produktu: 164de016
Produkt už nie je v predaji.
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Ekologický čistič na sklokeramické a indukčné varné dosky, 300 ml

O tom, aké je dôležité brať ohľad na zloženie produktov, ktoré v každodennom živote používame, vie dnes už snáď každý. Rovnako ako pre ľudské zdravie, tak aj pre zdravie životného prostredia. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a jedným z krokov, ktorý môžete urobiť aj vy, je výber tej správnej drogérie do domácnosti.Nemecká značka Frosch s dlhoročným fungovaním na trhu, ocenená viacerými certifikátmi, ponúka naozaj širokú škálu overenej ekologickej drogérie, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou.

Svieži citrónový čistiaci prostriedok na sklokeramické a indukčné varné dosky Frosch, efektívne rozpúšťa mastnotu a rôzne nečistoty. Vďaka účinnosti výťažku z citrónu, si poradí aj so zapečenými a zaschnutými zvyškami jedál. Zaisťuje dokonalú čistotu a dlhotrvajúci lesk vašich varných dosiek.

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Ekologického čistiaceho prostriedku na sklokeramické a indukčné varné dosky, je 100% vegan, bez mikroplastov a v prírode sa ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov. 

Prečo používať produkty značky Frosch ?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • sú 100% vegan, bez ropných derivátov
  • spoľahlivo nahradia ktorékoľvek konvenčné čistiace prostriedky a zanechajú váš domov dokonale čistý, bez prítomnosti dráždivých a škodlivých chemických prísad
  • odvďačí sa vám vaše zdravie a aj životné prostredie

Použitie

Trysku otáčajte, kým sa neobjaví nápis “ON”. Primerané množstvo prostriedku nastriekajte na suchú varnú dosku, nechajte chvíľu pôsobiť a utrite do sucha.

Zloženie

aqua (voda), PPG-2 methyl ether (propylénglykolmetyléter - organické rozpúšťadlo), ethanolamine (etanolamín), tetrasodium glutamate (diacetát glutamátu tetrasodného), capryleth-4, parfum, limonene (limonen), dipropylene glycol (dipropylénglykol), sodium hydroxide (hydroxid sodný)

Obsah balenia

  • 300 ml ekologického čistiaceho prostriedku na sklokeramické a indukčné varné dosky

Upozornenie 

Uchovávajte mimo dosahu detí. Spotrebujte do 36 mesiacov od dátumu výroby. 

Po použití prosím obal zrecyklujte. 

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Ekologické upratovanie ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:300 ml ekologického čistiaceho prostriedku na sklokeramické a indukčné varné dosky
Vhodné pre:-
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch EKO Čistič na indukční a sklokeramické desky (300ml)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú