Frosch Ekologický odstraňovač vodného kameňa v rozprašovači s malinovým octom, 500 ml

Frosch Ekologický odstraňovač vodného kameňa v rozprašovači s malinovým octom, 500 ml

Ekologický čistič vodného kameňa. Bez škodlivej chémie, s malinovým octom a prírodnými kyselinami.
Dostupnosť: Dočasne nedostupné
Výrobca:Frosch
Kód produktu: 164de004
Produkt je aktuálne nedostupný a nie je možné ho zakúpiť.
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Ekologický odstraňovač vodného kameňa v rozprašovači s malinovým octom, 500 ml

O tom, aké je v dnešných dňoch dôležité brať ohľad na zloženie produktov, ktoré v každodennom živote používame, vie už snáď každý. Ako aj z hľadiska na naše vlastné zdravie, tak aj pre zdravie životného prostredia. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a jedným z nich, je aj výber tej správnej drogérie do domácnosti.Nemecká značka Frosch s dlhoročným fungovaním na trhu, ocenená viacerými certifikátmi, ponúka overenú ekologickú drogériu, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou.

Ak vás trápia usadeniny vodného kameňa, či už v kúpeľni alebo v kuchyni a chceli by ste sa ich zbaviť šetrnou, no účinnou cestou, Frosch má pre vás riešenie. Čistič vodného kameňa na rastlinnej báze, s malinovým octom a obsahom prírodných kyselín, si hravo poradí s vodným kameňom a nečistotami v každej škáre. Účinne ošetrí kachličky, vodovodné kohútiky, armatúry, vane, sprchy aj umývadla. Neobsahuje škodlivé chemikálie a vône, ktoré by vás pri jeho používaní mohli nepríjemne dráždiť. Frosch Ekologický prostriedok po sebe zanechá nielen čistý priestor oslobodený od vodného kameňa, ale aj príjemnú vôňu zrelých, sladkých malín. 

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Ekologického čističa do vodného kameňa s malinovým octom, sa v prírode ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov. 

Udržateľnosť a domácnosť bez chémie je možná ľahko, aj vďaka kvalite a spoľahlivosti, ktorú ponúka Frosch.

Prečo používať Ekologický čistič vodného kameňa s malinovým octom a produkty značky Frosch?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • je 100% vegan, bez ropných derivátov 
  • čistič vodného kameňa s malinovým octom spoľahlivo nahradí konvenčné, dráždivé čistiace prostriedky

Použitie

Otáčajte trysku kým sa neobjaví symbol rozprašovača. Nastriekajte na miesto znečistené vodným kameňom, nechajte pôsobiť a následne miesto očistite vlhkou utierkou, špongiou alebo kefou. Ošetrené miesto potom utrite do sucha.

Zloženie

aqua, citric acid, lactic acid, sodium laureth sulfate, xanthan gum, acetic acid, tetrasodium glutamate, diacetate, PEG-4 rapeseedamide, parfum, CI 14720, CI 45100

Obsah balenia

  • 500 ml Ekologického čističa vodného kameňa s malinovým octom v rozprašovači

Upozornenie 

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nemiešajte s inými výrobkami.

Výrobok nevdychujte. Spotrebujte do 48 mesiacov od dátumu výroby.

Po použití prosím obal zrecyklujte. 

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Ekologické upratovanie ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:500 ml Ekologického čističa vodného kameňa v rozprašovačis malinovým octom
Vhodné pre:-
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem (EKO 500ml)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú