Frosch Univerzálny ekologický čistiaci prostriedok do domácnosti Levanduľa - gél, 1000 ml

Frosch Univerzálny ekologický čistiaci prostriedok do domácnosti Levanduľa - gél, 1000 ml

Všestranný ekologický čistiaci gél do domácnosti, s obsahom výťažku z levandule, vhodný na podlahy a väčšinu umývateľných povrchov.
Dostupnosť: Skladom viac ako 5 ks
Výrobca:Frosch
Min. trvanlivosť:4. 5. 2027
Kód produktu: 164de006
2,49 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje čisto prírodné rastlinné zložky.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Univerzálny ekologický čistiaci prostriedok do domácnosti Levanduľa - gél, 1000 ml

Väčšina čistiacich prostriedkov a drogérie, ktoré v domácnosti pravidelne používame, obsahuje agresívne čistiace zložky a rôzne iné, zdraviu i prírode škodlivé látky. Iste ste si neraz všimli začervenaných vysušených rúk, či boľavej hlavy alebo pálivého pocitu v nose, po použití niektorého z týchto konvenčných prípravkov počas upratovania. Následky si dlhodobo odnáša nielen vaše zdravie, ale aj životné prostredie, kam sa splachovaním a oplachovaním, tieto toxíny pravideľne dostávajú. A pri predstave, koľko domácností na svete existuje, to skutočne nie sú malé množstvá. 

Našťastie, dnes už existuje mnoho ekologických, šetrných, no rovnako efektívnych alternatív, ktoré sú bezpečné pre ľudské zdravie aj pre prírodu. Jednou z nich je aj drogéria od nemeckej značky Frosch, s dlhoročnou tradíciou na trhu. Vyrábajú overenú, kvalitnú a ekologickú drogériu do domácnosti, ocenenú viacerími certifikátmi, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a výberom tej správnej drogérie, môžete k zmene prispieť aj vy.

Ekologický gélový čistiaci prostriedok do domácnosti Frosch, si hravo poradí s usadeninami vodného kameňa a rôznymi inými nečistotami. Je ideálny na čistenie podlahy a väčšinu umývateľných povrchov v domácnosti (výnimkou sú voskované a olejované drevené povrchy). Obsahuje extrakt z francúzskej levandule, ktorá ma prirodzené antibakteriálne účinky. Gél tak účinne eliminuje nielen nečistoty ale aj samotné baktérie. Zanecháva po sebe hygienicky čistý priestor bez násilnej chémie a zároveň aj príjemnú, sladkú vôňu levandule.

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Frosch Univerzálneho ekologického čistiaceho prostriedku do domácnosti, sa v prírode ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov. 

Prečo si vybrať Univerzálny čistiaci prostriedok Frosch s extraktom z Levandule ako aj iné produkty značky Frosch?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • sú 100% vegan, bez ropných derivátov
  • spoľahlivo nahradia ktorékoľvek konvenčné čistiace prostriedky a zanechajú váš domov dokonale čistý, bez prítomnosti dráždivých a škodlivých chemických prísad
  • odvďačí sa vám vaše zdravie a aj životné prostredie
  • Univerzálny ekologický čistiaci prostriedok Frosch má vďaka výťažku z levandule antibakteriálne účinky a všestranné využitie v domácnosti

Použitie

2 polievkové lyžice zrieďte s 5 litrami vody. Pri silnom znečistení aplikujte gél priamo, bez riedenia. 

Zloženie

aqua (voda), sodium laureth sulfate (laurylsulfát sodný - tenzid), sodium chloride (chlorid sodný), PEG-4 rapeseedamide (PEG-4 repkový amid), phenoxyisopropanol, olive oil fatty acid (mastná kyselina olejová), triethanolamine salt (trietanolamínová soľ), methyl diethanolamine (methyldiethanolamín), tetrasodium glutamate diacetate (diacetát glutamátu tetrasodného), parfum, lavandula angustifolia (extrakt z levandule), CI 45100 / CI 42080 (farbivá)

Obsah balenia

  • 1000 ml Univerzálneho ekologického čistiaceho prostriedku do domácnosti - Levanduľa

Upozornenie 

Nemiešajte s inými výrobkami. Nie je vhodný na voskované a olejované povrchy.

Po otvorení spotrebujte do 48 mesiacov od dátumu výroby. Po použití prosím obal zrecyklujte. 

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Ekologické upratovanie ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:1000 ml Univerzálneho ekologického čistiaceho prostriedku do domácnosti Levanduľa, gél
Vhodné pre:-
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch Univerzální čistič Levandule (EKO, 1000ml)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú