Ekologické gély, gélové kapsule a tablety do umývačky riadu

Výber umývacieho prostriedku do umývačky závisí aj od množstva riadu a veľkosti umývačky. Každý prostriedok má svoje výhody aj nevýhody.

Na našej stránke nájdete ekologické gély a ekologické alternatívy bežných gélových kapsúl do umývačky riadu.

Vlastnosti gélov a gélových tabliet

Gély a gélové kapsule do umývačky riadu vhodné pri nízkych teplotách a krátkych umývacích cykloch. Ich dávkovanie je jednoduché a v prípade čistého gélu sa dá aj prispôsobovať. Sú ideálne pre menšie umývačky riadu, alebo ak nevyužívate celú jej kapacitu a riadu je menej. 

Na trhu existuje množstvo gélov a gélových tabliet do umývačky, so syntetickým zložením. My vám doporučujeme siahnuť po ekologických alternatívach so zložením na prírodnej báze a bez zbytočných aditív.

Základnú účinnú látku ekologických gélových prostriedkov a gélov do umývačky tvoria prírodné tenzidy (napríklad saponín z mydlových orechov). 

V niektorých prípadoch obsahujú gély do umývačky riadu aj prídavné látky, ktoré majú schopnosť zmäkčovať vodu. Napríklad tento veľmi obľúbený BIO gél do umývačky riadu na báze mydlových orechov, s až 98% prírodným zložením. 

Gély predstavujú zlatú cestu medzi práškom a kapsulami do umývačky. 

Gélové kapsule do umývačky, rovnako ako aj tvrdé tablety do umývačky, väčšinou obsahujú všetko - čistiaci prostriedok, soľ a leštidlo. Rýchlo sa s nimi manipuluje, sú veľmi praktické a preto rastie ich popularita a obľúbenosť u spotrebiteľov. Avšak aj pri výbere gélových tabliet, vám doporučujeme brať veľký ohľad na ich zloženie, aby bolo čo najšetrnejšie k životnému prostrediu, vode a vášmu zdraviu.

Rada na záver

Pripomíname, že aj v prípadeuniverzálnych gélových kapsúl a gélov s obsahom leštidiel a zmäkčovačov alebo soli, je veľmi dôležité soľ a leštidlo používať aj samostatne a pravidelne ich dopĺňať. Predĺžite tak životnosť vašej umývačky a zaistíte jej správne fungovanie a dostatočnú efektivitu pri umývaní riadu. 

Zákazníkmi sú najčastejšie kupované nasledovné produkty z kategórie Ekologické gély, gélové kapsule a tablety do umývačky riadu: 

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 1 produktov z celkom 1
Tierra Verde Gél do umývačky riadu s BIO pomarančovou silicou z mydlových orechov, 1 l

Tierra Verde Gél do umývačky riadu s BIO pomarančovou silicou z mydlových orechov, 1 l

Ekologický gél do umývačky riadu obohatený o nový prírodný tenzid a zvýšený obsah extraktu z mydlových orechov. Šetrí životné pro…
Zostáva 3 ks
5,69 €