Darček:
Pri objednávke nad 50 € získate biele textilné rúško zadarmo.

Incognito Zap-Ease pre okamžité upokojenie po bodnutí hmyzom

Rýchla pomoc pre okamžité upokojenie po bodnutí hmyzom. Piezoelektrické impulzy neutralizujú jed v mieste bodnutia a zabraňujú uvoľňovaniu histamínu. Aj na popŕhlenie medúzou alebo žihľavou. Jednoduché použitie, ľahko prenosný. 

Hodnotenie:Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Pridajte hodnotenie tu.
Dostupnosť: Zostáva 4 ks
Výrobca:incognito
8,18 €
Počet kusov:

Zap-Ease pre okamžité upokojenie po bodnutí hmyzom

Najjednoduchšia cesta, ako sa zbaviť svrbenia a opuchu v okamihu, keď už k bodnutiu hmyzom došlo. Funguje tiež na popŕhlenie medúzou alebo žihľavou.

Piezoelektrické impulzy lokalizujú jed v mieste bodnutia a zabraňujú produkciu histamínu, ktorý spôsobuje svrbenie a potrebu sa poškriabať. Bez poškodenia okolitej kože je neutralizovaná toxicita bodnutia. Zabraňuje tiež opuchu a zápalu.

Zap-Ease je úplne bezpečný - ale nesmú ho používať ľudia s kardiostimulátorom. Je veľmi efektívny v starostlivosti o poranené miesto. Vzhľadom ku svojim malým rozmerom je skvelým pomocníkom na cestách.

Prirodzene vegan, netestované na zvieratách.

Vydrží na 1000 uhryznutí alebo 5 rokov.

Použitie: Umiestnite plochý koniec priamo na stred bodnutia hmyzom. Prístroj držte dvoma prstami a palcom stlačte zelené tlačidlo. Stlačte tlačidlo rýchlo 5krát alebo viac, vy rozhodujete o tom, koľkokrát. Po pár minútach pocítite úľavu. Funguje tiež cez tenkú látku.

Vyrobené a testované vo Veľkej Británii.

Výrobca: Howad Ltd., Whitchurch Road, Londýn, UK. 10 % zisku je darovaných charite.

   

Howard používal chemické odpudzovače hmyzu, napriek tomu pri svojich cestách dostal maláriu a horúčku Dengue. Patricia používala chemické odpudzovače pri svojich cestách po Amazónii, ale pretože tam neboli čistiarne odpadových vôd, mala strach z poškodenia prírody. Prírodný repelent ale nefungoval.

Patricia a Howard po svojich skúsenostiach vymysleli incognito®, prírodný repelent, ktorý funguje ako chemické, ale nepoškodzuje používateľa ani prostredie. Tak, aby ste sa stali pre komáre, kliešte a ďalší hmyz, ktorému sa chcete vyhnúť, neviditeľní. Základom je olej PMD - olej citrónového eukalyptu.

Incognito® je v súčasnosti najpoužívanejší repelentný sprej na svete. Sortiment výrobkov je navrhnutý tak, aby maximálne chránil užívateľa pred nežiadúcim hmyzom, ale zároveň nebol prekážkou spoločenských stretnutí a pobytu v prírode.

 

Rada pre cestovateľov: C.L.O.A.K .:

  • C (cover up skin) - zahaľte čo najviac pokožky
  • L (light coloured clothing) - oblečenie vo svetlých farbách. Sýte, tmavšie farby priťahujú komáre. Vo vyššej tráve dajte nohavice do ponožiek a nastriekajte repelentom
  • O (odours) - vôňa. Ako telesné, tak parfumy. Takmer všetky parfumy a vône priťahujú komáre. Preto sa ráno a večer umyte citrusovými výrobky, zmyte pot a špinu hubkou.
  • A (apply incognito®) - použite efektívne repelent, opakujte každé 4-5 hodín. Komáre cielia na uši, zápästia a členky, pretože tam sú cievky a žilky bližšie k pokožke a ľahšie dosiahnuteľné
  • K (keep them away) - používajte odpudzovače v miestnostiach. Udržujte odstup od stojatých vôd
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Pridajte hodnotenie tu.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú