Pracie prášky na záclony

Hľadáte vhodný prací prostriedok pre vaše záclony? Siahnite po pracom prášku s bieliacim účinkom. Vaše záclony tak budú žiarivo biele po každom praní. 

Aby biela ostala bielou

Záclony spríjemnia a zútulnia každý interiér. Dodávajú izbe teplo a šmrnc. Ak chcete, aby si vaše záclony čo najdlhšie udržali pôvodnú bielu farbu, treba im venovať patričnú pozornosť. 

Záclony môžu pôsobením okolitých vplyvov zošednúť alebo zožltnúť. Do svojich vlákien totiž vstrebávajú prach, peľ, mastnotu i pachy z okolia. 

Pri praní záclon preto používajte špeciálne pracie prostriedky určené na záclony, alebo prášok na pranie s bieliacim účinkom. Prací prášok na záclony s bieliacim účinkom prenikne hlboko do vlákien, kde usadenú špinu a pachy spoľahlivo odstráni a vlákna vybieli. Prášok na záclony má často i dezinfekčný účinok, ktorý si hravo poradí s prípadnými baktériami. 

V našej ponuke nájdete ekologické pracie prášky na záclony, ktoré si hravo poradia aj s odolnými škvrnami a mastnotou. Navyše sú biologicky odbúrateľné a bez zbytočných chemikálií. 

Vyskúšajte napríklad certifikovaný Tierra Verde prací prášok z mydlových orechov na bielu bielizeň a plienky, vhodný aj na pranie záclon, alebo Tierra Verde Puer Bieliaci prášok na pranie na kyslíkovej báze s bieliacim a dezinfekčným účinkom. 

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 2 produktov z celkom 2
Tierra Verde prací prášok z mydlových orechov na bielu bielizeň a plienky

Tierra Verde prací prášok z mydlových orechov na bielu bielizeň a plienky

Ekologický prací prášok z mydlových orechov s bieliacim účinkom, vhodný na bežné aj ručné pranie bieleho prádla, stálofarebných t…
Zostáva 3 ks
8,23 €
Tierra Verde Puer Bieliaci prášok na pranie na kyslíkovej báze, 1 kg

Tierra Verde Puer Bieliaci prášok na pranie na kyslíkovej báze, 1 kg

Ekologický bieliaci prášok a odstraňovač škvŕn na báze kyslíka bez chlórových bielidiel a rozjasňovačov. Vhodný aj ako náhrada za…
Dočasne nedostupné
5,98 €