Prací prášok vhodný pre alergikov

Patríte k ľuďom, ktorým bežné pracie prášky nerobia dobre? Máte suchú pokožku, ktorá svrbí a je podráždená? Prípadne vám slzia oči? To všetko môžu byť príznaky alergickej reakcie na nevhodný prací prášok či iný prací prací prostriedok. Vyskúšajte prací prášok pre alergikov, ktorý neobsahuje dráždivé látky

V čom je prášok na pranie pre alergikov iný? 

Antialergický, alebo tiež často označovaný ako hypoalergénny prací prášok je vhodný najmä pre ľudí, ktorých často trápi suchá, citlivá pokožka, ľudí s ekzémom, alergikov či malé deti a bábätká, ktoré reagujú veľmi citlivo na každý podnet, ktorý príde do kontaktu s ich kožou. 

Hlavnou výhodou pracieho prášku pre alergikov je menší, alebo žiadny obsah zložiek, ktoré môžu spôsobiť alergickú reakciu. Hypoalergénny prací prášok neobsahuje dráždivé látky, akými sú fosfáty, optické rozjasňovače, bielidlá, umelé farbivá či parfumy. Práve tie sú najčastejším dôvodom, prečo je vaša pokožka v diskomforte. 

Antialergický prací prášok nie je vhodný len pre alergikov, samozrejme, môže ho používať každý. Jeho účinok je rovnaký, ako pri bežnom pracom prášku, avšak bez zbytočného dráždenia kože. 

Stavte sa silu prírody a ekologické pracie prášky pre alergikov

Obzvlášť vhodné sú ekologické pracie prášky pre alergikov s prírodným zložením, ktoré nájdete aj na našej stránke. Vďaka svojmu prírodnému zloženiu obsahujú minimum alergénov, alebo ich neobsahujú vôbec a sú bezpečné aj pre ľudí s citlivou pokožkou a alergikov. Mnohé z nich obsahujú zloženie v bio kvalite, čo zaručuje ich nadštandardnú kvalitu. 

Ak chcete pre seba a svojich najbližších len to najlepšie, skúste staviť na silu prírody. O ich účinok sa báť nemusíte, je porovnateľný s bežnými pracími práškami pre alergikov. Môžete ich používať v práčke aj na pranie v rukách.

Navyše sa v prírode rýchlo rozkladajú a sú úplne bezpečné pre septik a čističky odpadových vôd. 

Vyskúšajte napríklad šetrný a hypoalergénny Bio-D Prášok na pranie, 1 kg, vhodný pre všetky typy bielizne, alebo certifikovaný Tierra Verde Prací prášok z mydlových orechov na farebnú bielizeň, s ktorým bude pranie bielizne hračkou. 

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 2 produktov z celkom 2
Bio-D Koncentrovaný ekologický prací prášok pre alergikov, 1 kg

Bio-D Koncentrovaný ekologický prací prášok pre alergikov, 1 kg

Bezfosfátový prací prášok s hypoalergénnym zložením, bez pridanej vône, vhodný na pranie v práčke a tiež ručné pranie.
Skladom viac ako 5 ks
8,53 €
Tierra Verde Prací prášok z mydlových orechov na farebnú bielizeň

Tierra Verde Prací prášok z mydlových orechov na farebnú bielizeň

Ekologický prací prášok na farebnú bielizeň bez dráždivých chemikálií, parfumov a ropných derivátov. Vhodný pre pranie bielizne n…
Dočasne nedostupné
7,27 €