Sonett Prírodné BIO tekuté mydlo na telo, ruky a tvár - Citrus, 1 l

Sonett Prírodné BIO tekuté mydlo na telo, ruky a tvár - Citrus, 1 l

Jemné ekologické tekuté mydlo, s osviežujúcou Citrusovou vôňou, vyrobené z čisto rastlinných ingrediencií v BIO kvalite. Vhodné na umývanie celého tela. 100% biologicky odbúrateľné.
Dostupnosť: Skladom viac ako 5 ks
Výrobca:Sonett
Min. trvanlivosť:15. 12. 2025
Kód produktu: 163de017
12,90 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje čisto prírodné rastlinné zložky.
Neobsahuje zdraviu škodlivé chemické látky ako sú napr. škodlivé sulfáty (SLS a SLES), ropné deriváty, parabény, PEG (polyetylénglykoly).
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Sonett Prírodné BIO tekuté mydlo na telo, ruky a tvár - Citrus, 1 l

Nemecká značka Sonett je priekopníkom nie len vo výrobe prvotriednej, certifikovanej ekologickej drogérie ale pýšia sa aj výrobou prírodnej a vegánskej kozmetiky. Ako jediná značka a výrobca udržateľnej drogérie a kozmetiky, si vyslúžili ocenenie dvoch eko certifikátov naraz a na trhu fungujú s už vyše 40 ročnou tradíciou. Tím značky Sonett si na svojej práci dáva skutočne záležať a svoje hodnoty dodržujú do posledného detailu. Ako jediná značka a výrobca udržateľnej drogérie, si vyslúžili ocenenie dvoch eko certifikátov naraz. Ponúkajú skutočne kvalitné a účinné výrobky, ktoré sú 100% rýchlo a ľahko biologicky odbúrateľné, so starostlivo vyberanými prírodnými ingredienciami z kontrolovaného ekologického hospodárstva, v BIO kvalite. Sú maximálne bezpečné a ohľaduplné k ľudskému zdraviu, životnému prostrediu a k vode - ktorá je podľa ich filozofie “esenciou všetkého živého”. My ich produkty vieme jedine odporučiť. Obľúbi si ich každý, kto sa chce o svoje telo a domácnosť starať vedomejšou a ekologickejšou cestou.

Osviežujúce tekuté mydlo Sonett s ľahkosťou nakopne vaše zmysly počas sprchovania, vďaka príjemnej citrusovej vôni BIO esenciálneho oleja z citrónovej trávy. Má ohľaduplné, prírodné zloženie, ktorého základom sú čisté, certifikované organické rastlinné oleje a ďalšie prírodné zložky (rastlinné tenzidy a rastlinný glycerín). Dnes už vie snáď každý, že o svoje telo sa dá starať aj prirodzenou cestou a že mydlá výborne fungujú aj bez syntetických tenzidov a umelých prísad.

Sonett BIO tekuté mydlo môžete použiť ako samostatné mydlo na ruky, ale je vhodné na umývanie celého tela, vrátane tváre.

Sonett Prírodné tekuté mydlo ruky a telo - Citrus,  je bezpečné pre čističky vôd a rovnako, ako aj ostatné výrobky značky Sonett, neobsahuje žiadne ropné deriváty, GMO suroviny, syntetické konzervanty, farbivá a parfumácie, petrochemické bieliace aktivátory, optické rozjasňovače, enzýmy, zmáčadlá a fosfáty. Suroviny vyberané pre ich výrobky pochádzajú z kontrolovaného ekologického hospodárstva a voľného zberu, v BIO kvalite. Všetky produkty spĺňajú prísne ekologické, etické a zdravotné kritériá o čom svedčí hneď niekoľko  medzinárodne uznávaných certifikácií : EcoGarantie, NCP - Label (Nature Care Product), NCS - Label (Natural Cosmetics Standard), Vegan Society, CSE - Label ( Certified Sustainable Economics) a ClimatePartner.

Výhody produktu

  • tekuté mydlo Sonett je vyrobené z prírodných ingrediencií, z kontrolovaného ekologického hospodárstva
  • 100% biologicky odbúrateľné a vegan
  • šetrné k životnému prostrediu
  • neobsahuje syntetické vône, farbivá, tenzidy a škodlivé chemikálie
  • vhodné na umývanie celého tela
  • obohatené o sviežu vôňu BIO esenciálneho oleja z citrónovej trávy

Použitie

Tekuté mydlo je vhodné na umývanie rúk, tváre a celého tela.

Zloženie

mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, rastlinný alkohol (etanol), rastlinný glycerín*, citrát, esenciálny olej z citrónovej trávy*, gurjunský balzam, vonné prísady*, vírená voda; *organicky pestované / BIO

Obsah balenia

  • 1 liter rastlinného BIO tekutého mydla na ruky, tvár a telo s citrusovou vôňou

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Po použití prosím obal zrecyklujte.

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Prírodné mydlá ako aj ďalšie výrobky od značky Sonett


Doplňujúce informácie

Značka:Sonett
Zaradenie:Kozmetika
Obsah balenia:1 lit. prírodného tekutého mydla na ruky, telo a tvár - citrus
Vhodné pre:vegánov
Certifikáty: EcoGarantie, NCP - Label (Nature Care Product), NCS - Label (Natural Cosmetics Standard), Vegan Society, CSE - Label ( Certified Sustainable Economics), ClimatePartner
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Tekuté mydlo Citrus

Sonett


Sonett je jeden z priekopníkov ekologických pracích a čistiacich prostriedkov už od roku 1977. Vďaka vynikajúcej kvalite sú Sonett produkty dostupné skoro vo všetkých európskych krajinách.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú