Sonett BIO Tuhé rastlinné mydlo na telo a ruky, 100 g

Sonett BIO Tuhé rastlinné mydlo na telo a ruky, 100 g

100% tuhé rastlinné BIO mydlo na telo a ruky. Bez vône a esenciálnych olejov, syntetických farbív a chemikálií. Pre každého milovníka jednoduchej, prírodnej kozmetiky. Balenie obsahuje 1 kus (100 g).
Dostupnosť: Skladom viac ako 5 ks
Výrobca:Sonett
Min. trvanlivosť:31. 5. 2026
Kód produktu: 163de016

Darček pri nákupe nad 70 € Incognito prírodný repelent v spreji - mini zdarma

Incognito prírodný repelent v spreji - mini, 50 ml
Incognito prírodný repelent v spreji - mini, 50 ml
Skladom viac ako 5 ks
1,54 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje čisto prírodné rastlinné zložky.
Neobsahuje zdraviu škodlivé chemické látky ako sú napr. škodlivé sulfáty (SLS a SLES), ropné deriváty, parabény, PEG (polyetylénglykoly).
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Sonett BIO Tuhé rastlinné mydlo na telo a ruky, 100 g

Nemecká značka Sonett je priekopníkom nie len vo výrobe prvotriednej, certifikovanej ekologickej drogérie ale pýšia sa aj výrobou prírodnej a vegánskej kozmetiky. Ako jediná značka a výrobca udržateľnej drogérie a kozmetiky, si vyslúžili ocenenie dvoch eko certifikátov naraz a na trhu fungujú s už vyše 40 ročnou tradíciou. Tím značky Sonett si na svojej práci dáva skutočne záležať a svoje hodnoty dodržujú do posledného detailu. Ako jediná značka a výrobca udržateľnej drogérie, si vyslúžili ocenenie dvoch eko certifikátov naraz. Ponúkajú skutočne kvalitné a účinné výrobky, ktoré sú 100% rýchlo a ľahko biologicky odbúrateľné, so starostlivo vyberanými prírodnými ingredienciami z kontrolovaného ekologického hospodárstva, v BIO kvalite. Sú maximálne bezpečné a ohľaduplné k ľudskému zdraviu, životnému prostrediu a k vode - ktorá je podľa ich filozofie “esenciou všetkého živého”. My ich produkty vieme jedine odporučiť. Obľúbi si ich každý, kto sa chce o svoje telo a domácnosť starať vedomejšou a ekologickejšou cestou.

 

Jednoduché prírodné mydlo na ruky a telo Sonett, si vás získa svojim čisto rastlinným zložením,bez pridaných vôní a esenciálnych olejov - hlavne ak preferujte prírodnú kozmetiku bez výrazných parfumácií. Je vhodné na každodenné umývanie rúk, tváre a celého tela.

Prírodné mydlo Sonett má vďaka svojmu zloženiu vynikajúce čistiace vlastnosti a podľa potreby ho môžete využiť aj na čistenie v dielni alebo kdekoľvek v domácnosti. Skvelo totiž odstraňuje aj odolné zaschnuté nečistoty, v kombinácií s teplou ale aj studenou vodou.

BIO mydlo Sonett je vyrobené z rastlinných olejov (kokosový a palmový) a rastlinného glycerínu. Všetky suroviny získavané na výrobu tohto mydla, sú pestované v kontrolovanom ekologickom hospodárstve.

Sonett BIO tuhé mydlo na ruky a telo,  je bezpečné pre čističky vôd a rovnako, ako aj ostatné výrobky značky Sonett, neobsahuje žiadne ropné deriváty, GMO suroviny, syntetické konzervanty, farbivá a parfumácie, petrochemické bieliace aktivátory, optické rozjasňovače, enzýmy, zmáčadlá a fosfáty. Suroviny vyberané pre ich výrobky pochádzajú z kontrolovaného ekologického hospodárstva a voľného zberu, v BIO kvalite. Všetky produkty spĺňajú prísne ekologické, etické a zdravotné kritériá o čom svedčí hneď niekoľko  medzinárodne uznávaných certifikácií : EcoGarantie, NCP - Label (Nature Care Product),

NCS - Label (Natural Cosmetics Standard), Vegan Society, CSE - Label ( Certified Sustainable Economics) a ClimatePartner.

Výhody produktu

  • tuhé mydlo Sonett ma jednoduché, čisto rastlinné zloženie
  • neobsahuje pridané vône ani esenciálne oleje
  • je vhodné na umývanie celého tela ale vďaka svojmu zloženiu a skvelým čistiacim schopnostiam ho využijete aj pri upratovaní v domácnosti alebo pri práci v dielni
  • je vegánske

Použitie

Mydlo je vhodné na každodenné umývanie rúk, tváre a celého tela.

Zloženie

 Mydlový palmový olej*, mydlový kokosový olej*, voda, rastlinný glycerín*, chlorid sodný, tiosíran sodný; *organicky pestované / BIO.

Obsah balenia

Balenie obsahuje 1 kus (100 g) prírodného BIO mydla na telo a ruky.

Upozornenie

Po použití prosím obal zrecyklujte alebo skompostujte.

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Prírodné mydlá ako aj ďalšie výrobky od značky Sonett.


Doplňujúce informácie

Značka:Sonett
Zaradenie:Kozmetika
Obsah balenia:100 g (1 ks) prírodného BIO mydla na telo a ruky telo
Vhodné pre:vegánov
Certifikáty: EcoGarantie, NCP - Label (Nature Care Product), NCS - Label (Natural Cosmetics Standard), Vegan Society, CSE - Label ( Certified Sustainable Economics), ClimatePartner
Materiál balenia:recyklovateľný obal
Originálny názov:Mydlo Sonett BIO 100g

Sonett


Sonett je jeden z priekopníkov ekologických pracích a čistiacich prostriedkov už od roku 1977. Vďaka vynikajúcej kvalite sú Sonett produkty dostupné skoro vo všetkých európskych krajinách.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú