Ekologické čistiace tablety do práčky

Nielen bielizeň, ale aj vaša práčka si zaslúži pravidelnú starostlivosť. Po každom praní sa v nej usádzajú zvyšky pracích prostriedkov a tvorí sa v nej vodný kameň. Práve ten vie na bielizni zanechať nepekné škvrny, ktoré sú ťažko odstrániteľné. Tablety do práčky vám pomôžu udržať vašu práčku čistú a sviežu a zabezpečia jej dlhú životnosť.

Práčka si vyžaduje pravidelnú údržbu

Pravidelná údržba predlžuje životnosť práčky a šetrí peniaze za opravára či údržbára. Pritom stačí tak málo, napríklad raz za čas vhodiť do práčky tabletu. 

Tablety do práčky pomáhajú odstraňovať vodný kameň, usadenú špinu, zvyšky pracích prostriedkov a taktiež aj nechcený zápach. Zároveň šetria elektrinu a tiež množstvo použitého pracieho prostriedku, pretože práčka funguje stále rovnako efektívne, ako na začiatku. 

Ako používať čistiace tablety do práčky?

Celú tabletu vhoďte do prázdneho bubna práčky a zapnite prací cyklus (ideálne s teplotou vody aspoň 60 °C). To je všetko.

Práčku môžete čistiť aj ekologicky 

Skvelou alternatívou bežných tabliet do práčky s chemickým zložením sú ekologické tablety do práčky. Ekologické tablety do práčky fungujú rovnako dobre ako bežné tablety do práčky, no narozdiel od nich obsahujú zloženie na prírodnej báze, ktoré sa v prírode ľahko odbúrava a je bezpečné aj pre septik a čističku odpadových vôd.

V našej ponuke nájdete vegánske, ekologické tablety do práčky, 100% biologicky odbúrateľné bez zbytočnej chémie, ktorá znečisťuje vody a kontaminuje pôdu. Netestované na zvieratách, eco friendly, úplne bez plastu.

Vyskúšajte napríklad väčšie, ekonomické balenie tabliet do práčky Ecozone Čistič umývačiek a práčok Eukalyptus, 36 ks, s príjemnou vôňou eukalyptu, ktoré môžete použiť tiež na čistenie umývačiek riadu.

Filter produktov
Najlepšie hodnotené
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobrazené 2 produktov z celkom 2

Ecozone Čistič umývačiek a práčok, 36 ks

Čistenie a ochrana vašej umývačky riadu a práčky.
Zostáva 5 ks
42,00 €
Ecozone Čistič umývačiek a práčok, 6 ks

Ecozone Čistič umývačiek a práčok, 6 ks

Čistenie a ochrana vašej umývačky riadu a práčky.
Dočasne nedostupné
6,79 €