Vitashine Vitamin D3 v spreji 1000iu, 20ml

Vitashine Vitamin D3 v spreji 1000iu, 20ml

Vitashine je celosvetovo jediný Vitamín D3 z rastlinného zdroja, ktorý je registrovaný u Vegan a Vegetarian Society. Ideálny pre deti a jednotlivcov, ktorí nemajú radi tablety.


Zvýhodnené trojbalenie s dopravou zdarma zakúpite TU


Dostupnosť: Skladom viac ako 5 ks
Výrobca:Vegetology
Min. trvanlivosť:31. 1. 2024
11,03 €
ks
5
100 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1

Vitashine Vitamin D3 v spreji 1000iu, 20ml

Výživové doplňky Vitashine obsahujú exkluzívny 100% vegánsky a vegetariánsky vitamín D3. Vegetology spolupracovali s nezávislými odbornými laboratóriami vrátane Stirlingovej univerzity (svetoznámymi odborníkmi v oblasti lipidovej analýzy) s cieľom potvrdiť ich výskum.

Vitamín D3 - Silná a aktívna forma vitamínu D

Vitamín D3 je forma vitamínu D produkovaná telom po vystavení slnečnému žiareniu. Bežné vegetariánske doplnky vitamínu D sú s vitamínom D2 (Ergocalciferol), ktorý je derivátom ergosterolu a nie je produkovaný rastlinami alebo stavovcami. Pokračujú diskusie o tom, či D2 ponúka v organizme ekvivalentnú účinnosť ako D3, pričom väčšina vedeckej obce naznačuje, že vitamín D3 je lepší. Po preskúmaní obrovského množstva publikovaného výskumu je záverom výrobcu, že vitamín D3 je najlepšou formou vitamínu D pre telo. Vitashine je registrovaný v niekoľkých svetových organizáciách vrátane Vegan a Vegetarian society. Tento doplnok vitamínu D3 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú zvýšiť príjem vitamínu D bez konzumácie rybích olejov.

Nádherný svet lišajníkov a vitamín D3

 Exkluzívny vegánsky vitamín D3 pochádza zo špeciálneho organického rastlinného zdroja s názvom Lišajník. Lišajníky sú malé, jedinečné rastlinné druhy pozostávajúce zo symbiotického spojenia huby s riasami. To im dáva jedinečné vlastnosti, ako je prežitie v extrémnych klimatických podmienkach, schopnosť rásť a hromadiť zmysluplné množstvo užitočných živín, vrátane vitamínu D3! Existuje mnoho rôznych druhov lišajníkov a výrobca pracuje so starostlivo vybraným kmeňom, ktorý preukázal, že obsahuje vitamín D3. To robí základ pre dokonalé doplnenie vitamínu D. Vegánsky a vegetariánsky vitamín D3 je alternatíva k živočíšnym doplnkom, ako je olej z tresčej pečene.

Skvelý pre deti

Vitashine™ vegánsky vitamín D3 v spreji je skvelý pre deti a pre každého, kto nemá rád tabletky. Stačí nastriekať priamo do úst alebo na jedlo. Tiež je dobrý pre domácich miláčikov, jednoducho nastriekajte na ich večeru.

Benefity:

Nedostatok Vitamínu D3 je spojený s veľkým počtom ochorení. Výskumy však ukazujú mnohé výhody vrátane dobrej minerálnej hustoty kosti a všeobecného zdravia kostí.
Ak chcete zvýšiť hladinu vitamínu D, známe prínosy vitamínu D3 zahŕňajú:

  • Udržiavanie zdravých kostí, zubov a svalových funkcií

  • Normálna funkcia imunitného systému

  • Normálne hladiny vápnika v krvi

  • Nové výskumy sa pravidelne uverejňujú s novými zisteniami, ktoré sa pravidelne uvádzajú v médiách.

Množstvo na počet porcií:

Vitamín D3 (5 streknutí) 25μg (1000 IU) 500% *RVH

Vitamín D3 (1 streknutie) 5μg (200 IU) 100% *RVH

Vitashine™ Vitamin D3 v spreji (1000 IU) obsahuje: Diglyceridy z kokosových mastných kyselín, vitamín D3, D-alfa tokoferol.

*RVH = Referenčná výživová hodnota

Odporúčané dávkovanie: 1 až 5 streknutí denne. (Neprekračujte odporúčaný denný príjem).

Bezpečnostné upozornenie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.  Upozorňujeme, že sprej nemá dětskou pojistku a dítě může lahvičku rozšroubovat a vylít. Nedávejte dětem lahvičku na hraní do rukou bez přímého dozoru!

Obsah balenia: 20ml/150 streknutí Vitashine™ Vitaminu D3 v spreji (1000iu)

Výrobca: Vegetology, 50-72 Gauntley Street, Nottingham NG7 5HF, UK

Vyskúšajte ďalšie produkty značky Vegetology, ktoré sú tiež v kategóriách Doplnky výživy. Ďalšie obľúbené výrobky vitamínu D nájdete v kategórii Vitamín D 

Vegetology

Text o značke Vegetology bude čoskoro doplnený.

Hodnotenie (2)

Michaela J.
Přidáno: 13. 11. 2021
Overený nákup
vhodný pre deti už od narodenia
žiadne negatíva
Skvelý produkt pre malé deti už od narodenia. Darovala som ho sestre pre jej pár mesačného synčeka a je s produktom spokojná.
Odporúča
andrea g.
Přidáno: 18. 1. 2022
Overený nákup
vhodné aj pre malé detičky
jednoduché podávanie
netreba nič kvapkať do mliečneho tuku
nemám
Som milo prekvapená, že aj 1,5 ročná dcérka sama otvára pusu, aby som jej strekla na jazyk vitamín D, klasický na lyžičke vypľúvala. Staršia dcéra si sama ráno strekne a denná dávka je pokrytá.
Odporúča

Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú