Darček:
Pri objednávke nad 45 € si môžete zvoliť textilné rúško zadarmo.
Vyberte si svoj e-shop: čeština Česká republika slovenčina Slovensko

L-Glutamín 500 mg 30 tabliet

Najrozšírenejšia aminokyselina v ľudskom tele. Podieľa na viac metabolických procesoch ako akákoľvek iná aminokyselina. Vie byť premenená na glukózu, ak je to potrebné na udržanie energie a tiež podporuje bunky žijúce v črevách pri podpore správneho trávenia. Zároveň je aj jedna z kľúčových stavebných prvkov bielkovín pri raste a oprave tkanív.

Hodnotenie:Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Přidejte hodnoceni zde.
Dostupnosť: Pracujeme na tom
Výrobca:Veganicity
6,78 €
Produkt je aktuálne nedostupný a nie je možné ho zakúpiť.

L-glutamín sa niekedy označuje ako tráviaca aminokyselina, ale je oveľa viac. Najrozšírenejšia aminokyselina v ľudskom tele, ktorá sa podieľa na viac metabolických procesoch ako akákoľvek iná aminokyselina.

Vie byť premenená na glukózu, ak je to potrebné na udržanie energie a tiež podporuje bunky žijúce v črevách pre podporu správneho trávenia. Zároveň je aj jedna z kľúčových stavebných prvkov bielkovín pri raste a oprave tkanív.

V tomto prípravku je dodávaná spoločne s baktériami Lactobacillus Acidophilus, na maximalizáciu jej účinkov pre podporu trávenia a zabezpečenie správnej absorpcie.

Aktívne zložky na jednu tabletu: L-glutamín 500 mg, zmes Acidophilus bakterií 75 mg, ktorá poskytuje: Lactobacillus Acidophilus (75 miliónov).

Iné zložky: Fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, stearan horečnatý.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte nalačno 1-3 tablety denne. (Neprekračujte odporúčaný denný príjem).

Bezpečnostné upozornenie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste - najlepšie nie v kúpeľni alebo chladničke. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Obsah balenia: 30 vegánskych tabliet L-Glutamine 500mg

Hmotnosť:
70g.

 

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Přidejte hodnoceni zde.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú