Frosch Ekologický odstraňovač škvŕn s aplikátorom - Citrón, 75 ml

Frosch Ekologický odstraňovač škvŕn s aplikátorom - Citrón, 75 ml

Malý účinný pomocník, so zložením na báze citrátu, na predčistenie škvŕn a nečistôt rôzneho druhu, vhodný na bielu a farebnú bielizeň.
Dostupnosť: Zostáva 5 ks
Výrobca:Frosch
Min. trvanlivosť:3. 7. 2025
Kód produktu: 164de028

Darček pri nákupe nad 70 € Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte zdarma

Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte 500 mg, 90 kapsúl
Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte 500 mg, 90 kapsúl
Skladom viac ako 5 ks
2,46 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Ekologický odstraňovač škvŕn s aplikátorom - Citrón, 75 ml

Väčšina čistiacich prostriedkov a drogérie, ktoré v domácnosti pravidelne používame, obsahuje agresívne čistiace zložky a rôzne iné, zdraviu i prírode škodlivé látky. Iste ste si neraz všimli začervenaných vysušených rúk, či boľavej hlavy alebo pálivého pocitu v nose, po použití niektorého z týchto konvenčných prípravkov počas upratovania. Následky si dlhodobo odnáša nielen vaše zdravie, ale aj životné prostredie, kam sa splachovaním a oplachovaním tieto toxíny pravideľne dostávajú. Našťastie, dnes už existuje mnoho ekologických, šetrných, no rovnako efektívnych alternatív, ktoré sú bezpečné pre ľudské zdravie aj pre prírodu. Jednou z nich je aj drogéria od nemeckej značky Frosch, s dlhoročnou tradíciou na trhu. Vyrábajú overenú, kvalitnú a ekologickú drogériu do domácnosti, ocenenú viacerími certifikátmi, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a výberom tej správnej drogérie, môžete k zmene prispieť aj vy.

 

Malý ale účinný - ekologický odstraňovač škvŕn s aplikátorom, so zložením na báze citrátu, si efektívne a rýchlo poradí s každou škvrnou na vašom oblečení a bielizni. Či už sú to fľaky od vína alebo kávy, škvrny od trávy, ovocia, zeleniny alebo zvyškov jedál, na tohto malého pomocníka sa môžete spoľahnúť. Je vhodný na predčistenie škvrń farebného i bieleho prádla a je šetrný k farbám.

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Frosch Ekologického odstraňovača škvŕn, neobsahuje mikroplasty, je vhodný pre vegánov a v prírode sa ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov.

Prečo si vybrať Frosch Ekologický odstraňovač škvŕn s aplikátorom ako aj ďalšie produkty do domácnosti značky Frosch ?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • sú 100% vegan, bez ropných derivátov
  • odvďačí sa vám vaše zdravie a aj životné prostredie
  • odstraňovač škvŕn Frosch na báze citrátu, rýchlo a efektívne predčistí vašu bielizeň pred praním
  • poradí si s odolnými nečistotami rôzneho druhu
  • chráni farby textílií

Použitie

Prostriedok naneste pred praním na miesto škvrny a nechajte pôsobiť 10 minút. Nenechajte zaschnúť. Bielizeň následne vyperte.

Zloženie

aqua (voda), PEG-30 glyceryl cocoate (PEG- 30 glycerylkokoát - emulgulátor), alcohol, sodium laureth sulfate (laurylsulfát sodný), sodium olivate (sodná soľ mastných kyselín z olivového oleja), laureth-7 (emulgulátor), sodium citrate (citrát sodný), xanthan gum (xantánová guma), dipropylene glycol (dipropylénglykol), glycerin, parfum, subtilisin (subtilizín), cellulase (celuláza)

Obsah balenia

  • 75 ml ekologického odstraňovača škvŕn s aplikátorom

Upozornenie

Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby. Po použití prosím obal zrecyklujte.

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Ekologické pracie prostriedky ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:75 ml ekologického odstraňovača škvŕn s aplikátorom
Vhodné pre:
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch EKO Odstraňovač skvrn s aplikátorem Citron (75ml)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú