Frosch Baby - Ekologický čistič škvŕn na dojčenské prádlo v spreji, 300 ml

Frosch Baby - Ekologický čistič škvŕn na dojčenské prádlo v spreji, 300 ml

Ekologický sprej na ošetrenie škvŕn, vyrobený špeciálne pre detské a dojčenské prádlo.
Dostupnosť: Zostáva 2 ks
Výrobca:Frosch
Min. trvanlivosť:27. 6. 2024
Kód produktu: 164de022

Darček pri nákupe nad 70 € Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte zdarma

Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte 500 mg, 90 kapsúl
Vegmart L-hydroxyprolín Extra Forte 500 mg, 90 kapsúl
Skladom viac ako 5 ks
5,65 € 7,06 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt je vhodný  pre deti od narodenia.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Neobsahuje zložky poškodzujúce životné prostredie ani vodné ekosystémy ako sú napr. fosfáty, ropné deriváty, chlór, syntetické parfumy, farbivá, enzýmy, odpeňovače či rozjasňovače.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Baby - Ekologický čistič škvŕn na dojčenské prádlo v spreji, 300 ml

O tom, aké je dôležité brať ohľad na zloženie produktov, ktoré v každodennom živote používame, vie dnes už snáď každý. Tak ako pre ľudské zdravie, tak aj pre zdravie životného prostredia. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a jedným z krokov, ktorý môžete urobiť aj vy, je výber tej správnej drogérie do domácnosti.Nemecká značka Frosch s dlhoročným fungovaním na trhu, ocenená viacerými certifikátmi, ponúka naozaj širokú škálu overenej ekologickej drogérie, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou.

 

Bábätká a deti majú pokožku 5-krát jemnejšiu, v porovnaní s pokožkou dospelých. Jej ochranný filter je oveľa slabší a preto je pri nich dôležité brať ohľad na to, s akými prípravkami prídu do kontaktu.

Ak máte deti, určite viete, že nečakané odolné škvrny - niekedy aj neznámeho pôvodu, o ktorom vedia už len samotné ratolesti, sú niekedy na dennom poriadku. Frosch preto vytvoril odstraňovač škvŕn v spreji, špeciálne pre deti a bábätká, so šetrným zložením k ich pokožke.

Frosch sprej na kojenecké a detské prádlo obsahuje citrát, ktorý si hravo poradí aj s tými najneposlušnejšími, odolnými škvrnami. Je ideálny na ošetrenie bieleho, ale aj farebnéhoprádla. Či už sú to záhadné nečistoty na oblečení, ktoré si deti priniesli ako suvenír zo škôlky, alebo zaschnuté mlieko, mrkva, či zvyšky pokrmov, sprej jednoducho pred praním naneste na škvrnu, nechajte pôsobiť a vyperte ako obvykle.

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Frosch Baby - Ekologického čističa škvŕn v spreji, je 100% vegan,neobsahuje mikroplasty a v prírode  sa ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov.

Prečo si vybrať produkty značky Frosch ako aj Frosch Baby - Ekologický čistič škvŕn na dojčenské prádlo v spreji ?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • čistiaci prostriedok Frosch Baby neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky, ponúka tak bezpečnú a účinnú starostlivosť o oblečenie a bielizeň detí a dojčiat

  

Použitie

Sprej naneste na miesto škvrny, nechajte pôsobiť cca 10 minút a potom ho klasicky vyperte s pracím prostriedkom. Sprej pred praním nezmývajte.

Zloženie

aqua (voda), PEG-30 glyceryl cocoate (polyetylénglykol 30 glyceryl kokoát), alcohol, sodium laureth sulfate (laurylsulfát sodný), sodium olivate (olivát sodný), c12-16 pareth-7 (povrchovo aktívna látka), xanthan gum (xantánová guma), parfum, glycerin, subtilisin (subtilizín)

Obsah balenia

  • 300 ml ekologického čističa škvŕn na dojčenské prádlo v spreji

Upozornenie

Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby. Po použití obal prosím zrecyklujte.

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Ekologické pracie prostriedky pre deti a bábätká ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch.


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:300 ml ekologického čističa škvŕn na dojčenské prádlo v spreji
Vhodné pre:deti a bábätká
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch EKO Baby Sprej na skvrny na kojeneckém prádle (300ml)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú