Frosch Tekutý EKO prací prostriedok na vlnu a jemnú bielizeň s Mandľovým olejom, 1500 ml

Frosch Tekutý EKO prací prostriedok na vlnu a jemnú bielizeň s Mandľovým olejom, 1500 ml

Tekutý ekologický prací prostriedok s Mandľovým olejom, na vlnu a jemnú bielizeň. Chráni tkaniny a zabraňuje vyblednutiu farieb. Vhodný na pranie v práčke a tiež ručné pranie. Bez obsahu bielidiel a optických rozjasňovačov.
Dostupnosť: Zostáva 2 ks
Výrobca:Frosch
Min. trvanlivosť:11. 5. 2025
Kód produktu: 164de027
9,39 €
-
ks
+
Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, čo platí pre všetky naše produkty, a preto sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.
Produkt neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy.
Produkt ani jeho zložky neboli testované na zvieratách.
Produkt obsahuje certifikované organické zložky. Rastliny, z ktorých sú použité zložky, boli pestované bez chemických herbicídov, pesticídov a umelých hnojív.
Obal produktu je recyklovateľný.
Produkt obsahuje minimálne 95 % prírodných rastlinných zložiek.
*Pre viac informácií kliknite na príslušnú Ikonu v zelenom kruhu

Frosch Tekutý EKO prací prostriedok na vlnu a jemnú bielizeň s Mandľovým olejom, 1500 ml

Väčšina čistiacich prostriedkov a drogérie, ktoré v domácnosti pravidelne používame, obsahuje agresívne čistiace zložky a rôzne iné, zdraviu i prírode škodlivé látky. Iste ste si neraz všimli začervenaných vysušených rúk, či boľavej hlavy alebo pálivého pocitu v nose, po použití niektorého z týchto konvenčných prípravkov počas upratovania. Následky si dlhodobo odnáša nielen vaše zdravie, ale aj životné prostredie, kam sa splachovaním a oplachovaním tieto toxíny pravideľne dostávajú. Našťastie, dnes už existuje mnoho ekologických, šetrných, no rovnako efektívnych alternatív, ktoré sú bezpečné pre ľudské zdravie aj pre prírodu. Jednou z nich je aj drogéria od nemeckej značky Frosch, s dlhoročnou tradíciou na trhu. Vyrábajú overenú, kvalitnú a ekologickú drogériu do domácnosti, ocenenú viacerími certifikátmi, bez škodlivých chemikálií a účinnou rastlinnou receptúrou. Veľa malých krokov vedie k veľkým zmenám a výberom tej správnej drogérie, môžete k zmene prispieť aj vy.

Tekutý ekologický prací prostriedok Frosch na vlnu a jemné textílie, má šetrné prírodné zloženie, obohatené o Mandľový olej, ktoré chráni tkaniny a farby pred vyblednutím.

Prací prostriedok Frosch s Mandľovým olejom, zanechá vašu bielizeň príjemne voňavú a čistú, bez prítomnosti bielidiel, optických rozjasňovačov, konzervantov či umelých farbív.

Je skutočne šetrný - ako počas prania, tak aj k životnému prostrediu a vášmu zdraviu.

Obsah prostriedkov do domácnosti Frosch, rovnako ako aj obsah Frosch Ekologického tekutého pracieho prostriedku s Mandľovým olejom, neobsahuje mikroplasty, je vhodný pre vegánov a v prírode sa ľahko odbúrava, bez zanechania ekologickej stopy. Obaly produktov sú vyrobené zo 100% už recyklovaného a opätovne recyklovateľného materiálu tak, aby sa predchádzalo ďalšiemu vzniku odpadu.

Prísny dôraz sa kladie na samotnú výrobu, pri ktorej sa dodržujú najvyššie ekologické štandardy, s ohľadom na čo najnižšie spotreby energií a čerpania surovín z prírodných, obnoviteľných zdrojov.

Prečo si vybrať Frosch Tekutý ekologický prací prostriedok na vlnu a jemnú bielizeň ako aj ďalšie produkty do domácnosti značky Frosch ?

  • značka Frosch ponúka spoľahlivú, ekologickú drogériu, pri výrobe ktorej sa dbá na každý jeden detail a podlieha tým najvyšším ekologickým štandardom
  • je ocenená viacerými certifikátmi ako: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E., Green Brands, Most trusted Brand a TÜV DIN EN ISO 9001, ktoré úspešne obhajuje už niekoľko rokov a zaručujú jej poctivosť
  • sú 100% vegan, bez ropných derivátov
  • odvďačí sa vám vaše zdravie a aj životné prostredie
  • tekutý prací prostriedok s Mandľovým olejom, zaisťuje dôkladnú starostlivosť a ochranu pre vlnu a jemné textílie, za pomoci účinnej rastlinnej receptúry
  • je šetrný počas prania aj k životnému prostrediu

Použitie

Pre pranie v práčke: 50 ml prostriedku na jemne znečistenú bielizeň, 80 ml pre stredné znečistenie a 110 ml na veľmi silne znečistenú bielizeň.

Pre ručné pranie dávkujte 40 ml prostriedku na 10 l vody.

Zloženie

aqua (voda), laureth-7, alcohol, sodium laureth sulfate (laurylsulfát sodný), monosodium citrate (dihydrogéncitrát sodný), sodium formate (mravčan sodný), coco-glucoside (kokoglukozid), acrylates copolymer (polyakryláty), dipropylene glycol (dipropylénglykol), decyl glucoside (decylglukozid), glycol distearate (glykoldistearát), parfum, glycerin, pvno, olus oil (zmes rastlinných olejov), prunus amygdalus dulcis oil (mandľový olej), amylase (amyláza), protease (proteáza), cellulase (celuláza)

Obsah balenia

  • 1500 ml tekutého eko pracieho prostriedku na vlnu a jemnú bielizeň s mandľovým olejom

Upozornenie

Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Po použití, obal prosím zreckylujte.

V prípade záujmu vám odporúčame pozrieť si aj ďalšie výrobky z kategórie Ekologické pracie prostriedky ako aj ďalšie výrobky od značky Frosch.


Doplňujúce informácie

Značka:Frosch
Zaradenie:Drogéria
Obsah balenia:1500 ml tekutého ekologického pracieho prostriedku na vlnu a jemnú bielizeň s mandľovým olejom
Vhodné pre:
Certifikáty: EMAS, LEED Platinum, Cradle to Cradle, EU Ecolabel, ISO 14401, A.I.S.E. , Green Brands, Most trusted Brand, TÜV DIN EN ISO 9001
Materiál balenia:recyklovateľný plast
Originálny názov:Frosch EKO Prací prostředek na vlnu a jemné prádlo Mandle (1500 ml)

Frosch


Receptúry produktov Frosch sa zakladajú na stáročiami preverených ingredienciách, ktoré na upratovanie používali už naše babičky, ako je sóda alebo ocot. Frosch tak ponúka ekologickú, k prírode aj vám šetrnú alternatívu konvenčných čistiacich prostriedkov.

Hodnotenie


Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti.


Hodnotiť produkt môžu iba prihlásení používatelia.

Položit dotaz k produktu

Zákazníci ďalej kupujú